Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
clubhuis Voordaan.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 

Jongens A3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Katinka Boekhorst
Manager Ingrid Dijkhuizen - Vos
Manager Anke Zanders
Trainer Daan Kovi
Trainer Bas van Wijk
Technisch Coordinator Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Fletiomare JA4 Schaerweijde JA4 18:30

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 SCHC JA4 13 31 11 1 1 51 18 3
2 Rijnvliet JA1 12 27 8 3 1 41 20 0
3 Amersfoort JA4 13 23 7 2 4 34 32 0
4 Voordaan JA3 11 21 7 0 4 37 29 0
5 Hilversum JA2 11 19 6 1 4 32 18 0
6 Buitenhout JA1 13 16 5 1 7 38 36 0
7 Schaerweijde JA4 12 13 4 1 7 31 44 0
8 Maarssen JA2 13 11 2 5 6 29 34 0
9 Huizen JA2 12 6 2 0 10 24 56 0
10 Fletiomare JA4 12 5 1 2 9 16 46 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei Hockeyclub Amersfoort JA4 17:20 thuis - Veld 2
28 mei MHC Fletiomare JA4 12:10 uit
1 jun HMHC JA2 19:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Fletiomare JA4 Rijnvliet JA1 0-6
Huizen JA2 Schaerweijde JA4 4-3
Buitenhout JA1 Maarssen JA2 2-2
Voordaan JA3 SCHC JA4 2-5
Amersfoort JA4 Hilversum JA2 1-4
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Schaerweijde JA4 Amersfoort JA4 2-1
Buitenhout JA1 Huizen JA2 7-3
Hilversum JA2 Fletiomare JA4 3-1
SCHC JA4 Maarssen JA2 2-1
Rijnvliet JA1 Voordaan JA3 3-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Huizen JA2 SCHC JA4 1-4
Maarssen JA2 Rijnvliet JA1 1-1
Fletiomare JA4 Amersfoort JA4 1-3
Voordaan JA3 Hilversum JA2 2-1
Buitenhout JA1 Schaerweijde JA4 1-4
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Rijnvliet JA1 Huizen JA2 5-3
SCHC JA4 Buitenhout JA1 4-2
Amersfoort JA4 Voordaan JA3 4-3
Hilversum JA2 Maarssen JA2 3-0
Schaerweijde JA4 Fletiomare JA4 5-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Buitenhout JA1 Rijnvliet JA1 0-2
Maarssen JA2 Amersfoort JA4 3-3
Huizen JA2 Hilversum JA2 0-6
Voordaan JA3 Fletiomare JA4 5-4
SCHC JA4 Schaerweijde JA4 6-2
ZATERDAG 12 MAART 2022
Hilversum JA2 Buitenhout JA1 4-2
Rijnvliet JA1 SCHC JA4 1-1
Amersfoort JA4 Huizen JA2 7-4
Schaerweijde JA4 Voordaan JA3 0-3
Fletiomare JA4 Maarssen JA2 3-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
SCHC JA4 Hilversum JA2 3-0
Rijnvliet JA1 Schaerweijde JA4 5-1
Maarssen JA2 Voordaan JA3 2-3
Huizen JA2 Fletiomare JA4 1-2
Buitenhout JA1 Amersfoort JA4 2-4
ZATERDAG 26 MAART 2022
Voordaan JA3 Huizen JA2 8-0
Fletiomare JA4 Buitenhout JA1 0-7
Hilversum JA2 Rijnvliet JA1 3-4
Amersfoort JA4 SCHC JA4 2-8
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Buitenhout JA1 Voordaan JA3 3-5
SCHC JA4 Fletiomare JA4 5-0
Schaerweijde JA4 Hilversum JA2 1-6
Huizen JA2 Maarssen JA2 1-3
Rijnvliet JA1 Amersfoort JA4 3-1
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Maarssen JA2 Buitenhout JA1 1-3
SCHC JA4 Voordaan JA3 4-1
Schaerweijde JA4 Huizen JA2 4-5
Rijnvliet JA1 Fletiomare JA4 4-1
Hilversum JA2 Amersfoort JA4 0-2
ZATERDAG 16 APRIL 2022
Maarssen JA2 Schaerweijde JA4 7-2
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Voordaan JA3 Rijnvliet JA1 1-3
Maarssen JA2 SCHC JA4 1-4
Amersfoort JA4 Schaerweijde JA4 1-1
Huizen JA2 Buitenhout JA1 0-3
ZONDAG 24 APRIL 2022
Fletiomare JA4 Hilversum JA2 2-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Amersfoort JA4 Maarssen JA2 3-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Rijnvliet JA1 Maarssen JA2 4-4
SCHC JA4 Huizen JA2 4-2
Schaerweijde JA4 Buitenhout JA1 6-3
Amersfoort JA4 Fletiomare JA4 2-0
ZATERDAG 21 MEI 2022
Huizen JA2 Rijnvliet JA1 1-3
Voordaan JA3 Amersfoort JA4 1-4
Maarssen JA2 Hilversum JA2 4-1
Buitenhout JA1 SCHC JA4 3-1