Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg
 

Dames 2

Spelers Dames 2

Geen foto beschikbaar
Karmijn Dautzenberg
Geen foto beschikbaar
Sophie van Duuren
Evelien Eijsink
Geen foto beschikbaar
Bernadette Haverkate
Wendy Dorien de Hilster
Geen foto beschikbaar
Saskia Kemps
Geen foto beschikbaar
Saskia Koning
Tanja van Kooten
Geen foto beschikbaar
Femke Osinga
Geen foto beschikbaar
Lotte Schouten
Geen foto beschikbaar
Solange Schrijnder van Velzen
Geen foto beschikbaar
Joline de Sévaux
Geen foto beschikbaar
Sabine Sleijffers
Geen foto beschikbaar
Julia Smeekes
Geen foto beschikbaar
Karlijn Timmer
Geen foto beschikbaar
Eva Versnel

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Saskia Koning
Coach Diederik van Duuren
Trainer Gijs Wessels

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D2 (O) VVV D2 (O)
Amsterdam D3 Voordaan D2 (O)
AthenA D2 Leonidas D4
HUDITO D2 (O) Hurley D4
Pinoké D4 Leiden-Leidse Studs D2 (O)
Schaerweijde D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 11:20

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voordaan D2 12 36 12 0 0 53 5 0
2 Leonidas D4 12 23 7 2 3 26 16 0
3 Hurley D4 12 22 6 4 2 38 24 0
4 VVV D2 12 22 6 4 2 26 17 0
5 HUDITO D2 12 19 6 1 5 26 25 0
6 Alecto D2 12 16 4 4 4 25 23 0
7 Amsterdam D3 12 14 4 2 6 20 22 0
8 Klein Zwitserland D2 12 14 4 2 6 23 27 0
9 Schaerweijde D2 12 13 4 1 7 13 21 0
10 Leiden D2 12 13 4 1 7 22 34 0
11 Pinoké D4 12 10 3 1 8 20 42 0
12 AthenA D2 12 3 1 0 11 19 55 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mei AH & BC D3 n.n.b uit
17 mei D.H.C. Hudito D2 n.n.b thuis
24 mei Pinoké D4 n.n.b uit
7 jun LOHC D2 n.n.b thuis
14 jun THC Hurley D4 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
Amsterdam D3 Alecto D2 (O) 1-1
Voordaan D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-0
Hurley D4 VVV D2 (O) 1-1
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Leonidas D4 2-1
Pinoké D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-0
HUDITO D2 (O) AthenA D2 5-2
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Alecto D2 (O) HUDITO D2 (O) 4-2
Schaerweijde D2 (O) Amsterdam D3 1-0
VVV D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-1
Klein Zwitserland D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-3
Leonidas D4 Hurley D4 1-1
AthenA D2 Pinoké D4 0-5
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Hurley D4 Klein Zwitserland D2 (O) 1-2
HUDITO D2 (O) Amsterdam D3 2-0
Voordaan D2 (O) Leonidas D4 4-1
VVV D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 3-2
Leiden-Leidse Studs D2 (O) AthenA D2 3-5
Pinoké D4 Alecto D2 (O) 3-2
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 6-1
Leonidas D4 VVV D2 (O) 3-1
AthenA D2 Hurley D4 2-6
Amsterdam D3 Pinoké D4 6-1
Schaerweijde D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-0
Klein Zwitserland D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-5
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Amsterdam D3 1-2
Hurley D4 Alecto D2 (O) 1-1
Voordaan D2 (O) AthenA D2 5-2
VVV D2 (O) Klein Zwitserland D2 (O) 2-0
Leonidas D4 Schaerweijde D2 (O) 2-1
Pinoké D4 HUDITO D2 (O) 1-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Schaerweijde D2 (O) Pinoké D4 0-0
Amsterdam D3 Hurley D4 1-4
Alecto D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-6
AthenA D2 VVV D2 (O) 1-4
Klein Zwitserland D2 (O) Leonidas D4 1-3
HUDITO D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Leonidas D4 AthenA D2 2-0
VVV D2 (O) Alecto D2 (O) 4-1
Voordaan D2 (O) Amsterdam D3 4-0
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Pinoké D4 3-2
Klein Zwitserland D2 (O) Schaerweijde D2 (O) 2-0
Hurley D4 HUDITO D2 (O) 5-1
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
HUDITO D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-3
Amsterdam D3 VVV D2 (O) 0-1
Pinoké D4 Hurley D4 3-8
Alecto D2 (O) Leonidas D4 1-1
Schaerweijde D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-0
AthenA D2 Klein Zwitserland D2 (O) 3-8
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Voordaan D2 (O) Pinoké D4 8-0
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2 (O) 3-2
AthenA D2 Schaerweijde D2 (O) 1-4
Klein Zwitserland D2 (O) Alecto D2 (O) 1-1
VVV D2 (O) HUDITO D2 (O) 1-1
Leonidas D4 Amsterdam D3 3-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Hurley D4 Schaerweijde D2 (O) 5-2
Leiden-Leidse Studs D2 (O) Voordaan D2 (O) 1-5
Amsterdam D3 Klein Zwitserland D2 (O) 2-2
Pinoké D4 VVV D2 (O) 2-4
HUDITO D2 (O) Leonidas D4 2-3
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
VVV D2 (O) Leiden-Leidse Studs D2 (O) 2-2
Klein Zwitserland D2 (O) HUDITO D2 (O) 2-4
Voordaan D2 (O) Hurley D4 5-0
AthenA D2 Amsterdam D3 1-5
Leonidas D4 Pinoké D4 5-0
Schaerweijde D2 (O) Alecto D2 (O) 0-1
ZONDAG 1 MAART 2020
Alecto D2 (O) AthenA D2 6-1
ZONDAG 8 MAART 2020
Schaerweijde D2 (O) Voordaan D2 (O) 0-4
Alecto D2 (O) Amsterdam D3 1-2
VVV D2 (O) Hurley D4 3-3
Leonidas D4 Leiden-Leidse Studs D2 (O) 1-2
AthenA D2 HUDITO D2 (O) 1-2
Klein Zwitserland D2 (O) Pinoké D4 3-2