Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
d1.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg IMG_2420.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg clubhuis Voordaan.jpg
 

Dames 11

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marrit Bos
Aanvoerder Odette de Bruin
Trainer Xander van Tellingen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Lelystad D2-O Zwaluwen D7 14:45
Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 16:15
Schaerweijde D6 Weesp D4
Schaerweijde D8 Leusden D2
Spitsbergen D2-O Voordaan D11
USHC D10 Phoenix D7

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spitsbergen D2 6 18 6 0 0 28 5 0
2 Dorsteti D2 6 18 6 0 0 29 7 0
3 Lelystad D2 6 10 3 1 2 29 16 0
4 Schaerweijde D6 6 10 3 1 2 22 18 0
5 Rijnvliet D2 5 9 3 0 2 8 6 0
6 Phoenix D7 6 8 2 2 2 8 15 0
7 Schaerweijde D8 6 7 2 1 3 20 19 0
8 Weesp D4 6 7 2 1 3 8 17 0
9 Leusden D2 5 4 1 1 3 7 13 0
10 Zwaluwen D7 6 4 1 1 4 12 21 0
11 Voordaan D11 6 4 1 1 4 8 20 0
12 USHC D10 6 1 0 1 5 6 28 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov VMHC Spitsbergen D2 n.n.b uit
22 nov U.S.H.C. D10 n.n.b thuis
7 mrt Schaerweijde D8 n.n.b thuis
14 mrt SV Phoenix D7 n.n.b uit
21 mrt MHC Leusden D2 n.n.b uit
28 mrt Dorsteti D2 n.n.b thuis
11 apr M.H.C. Weesp D4 n.n.b uit
18 apr Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b thuis
25 apr M.H.C. LELYSTAD D2 n.n.b uit
16 mei Schaerweijde D6 n.n.b thuis
30 mei HC Rijnvliet D2 n.n.b uit
6 jun VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis
13 jun U.S.H.C. D10 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Phoenix D7 Leusden D2 0-0
Schaerweijde D6 Lelystad D2-O 6-6
Spitsbergen D2-O Weesp D4 6-0
Schaerweijde D8 Voordaan D11 1-1
USHC D10 Dorsteti D2 2-5
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 3-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 6-0
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-7
Weesp D4 USHC D10 4-0
Leusden D2 Schaerweijde D6 3-2
Lelystad D2-O Rijnvliet D2-O 1-2
Voordaan D11 Phoenix D7 1-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Rijnvliet D2-O Schaerweijde D6 0-1
Voordaan D11 Leusden D2 3-2
Phoenix D7 Dorsteti D2 1-6
Schaerweijde D8 Weesp D4 5-0
Spitsbergen D2-O Lelystad D2-O 3-2
USHC D10 Zwaluwen D7 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Lelystad D2-O USHC D10 9-0
Dorsteti D2 Voordaan D11 5-2
Weesp D4 Phoenix D7 2-2
Zwaluwen D7 Schaerweijde D8 0-7
Schaerweijde D6 Spitsbergen D2-O 1-5
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Phoenix D7 Zwaluwen D7 2-1
USHC D10 Schaerweijde D6 2-6
Voordaan D11 Weesp D4 1-2
Dorsteti D2 Leusden D2 4-2
Spitsbergen D2-O Rijnvliet D2-O 3-1
Schaerweijde D8 Lelystad D2-O 5-6
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 6-2
Leusden D2 Spitsbergen D2-O 0-4
Lelystad D2-O Phoenix D7 5-0
Weesp D4 Dorsteti D2 0-3
Zwaluwen D7 Voordaan D11 7-0
Rijnvliet D2-O USHC D10 2-0