Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg clubhuis Voordaan.jpg IMG_2420.jpg
 

Heren Veteranen C

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Thijs van Grieken
Aanvoerder Marnix Kloos
Aanvoerder Ad de Kroon
Aanvoerder Maarten Leurs

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort H35B Kampong H35C
Gooische H35G Lelystad H35A
Laren H35B SCHC H35B
Laren H35C Voordaan H35C
Shinty H35B Schaerweijde H35F 12:45
Weesp H35A Eemvallei H35A 10:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Weesp H35A 5 12 4 0 1 28 8 0
2 Gooische H35G 6 12 4 0 2 22 14 0
3 Voordaan H35C 6 12 4 0 2 11 7 0
4 Schaerweijde H35F 6 12 3 3 0 15 7 0
5 Lelystad H35A 6 11 3 2 1 18 8 0
6 Kampong H35C 6 11 3 2 1 13 9 0
7 Laren H35B 6 10 3 1 2 17 23 0
8 SCHC H35B 6 6 1 3 2 14 13 0
9 Laren H35C 5 5 1 2 2 8 19 0
10 Amersfoort H35B 6 4 1 1 4 13 21 0
11 Eemvallei H35A 6 2 0 2 4 7 24 0
12 Shinty H35B 6 0 0 0 6 5 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Larensche Mixed Hockey Club H35C n.n.b uit
22 nov Hockeyclub Amersfoort H35B n.n.b thuis
7 mrt SV Kampong Hockey H35C n.n.b uit
14 mrt Hockeyclub SCHC H35B n.n.b thuis
21 mrt Schaerweijde H35F n.n.b uit
28 mrt H.C. Eemvallei H35A n.n.b thuis
11 apr M.H.C. LELYSTAD H35A n.n.b uit
18 apr Gooische Hockey Club H35G n.n.b thuis
25 apr M.H.C. Weesp H35A n.n.b uit
16 mei DMHC Shinty H35B n.n.b thuis
30 mei Larensche Mixed Hockey Club H35B n.n.b uit
6 jun Larensche Mixed Hockey Club H35C n.n.b thuis
13 jun Hockeyclub Amersfoort H35B n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Shinty H35B Lelystad H35A 0-3
Laren H35C Schaerweijde H35F 2-2
Amersfoort H35B SCHC H35B 3-3
Laren H35B Eemvallei H35A 6-1
Voordaan H35C Kampong H35C 2-0
Weesp H35A Gooische H35G 6-2
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
SCHC H35B Voordaan H35C 1-3
Kampong H35C Weesp H35A 3-2
Lelystad H35A Laren H35B 3-3
Gooische H35G Shinty H35B 2-0
Schaerweijde H35F Amersfoort H35B 3-2
Eemvallei H35A Laren H35C 1-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Voordaan H35C Schaerweijde H35F 0-3
Shinty H35B Weesp H35A 1-5
SCHC H35B Kampong H35C 1-1
Laren H35C Lelystad H35A 1-4
Amersfoort H35B Eemvallei H35A 4-1
Laren H35B Gooische H35G 5-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Kampong H35C Shinty H35B 3-2
Lelystad H35A Amersfoort H35B 6-0
Weesp H35A Laren H35B 10-0
Schaerweijde H35F SCHC H35B 4-0
Eemvallei H35A Voordaan H35C 1-3
Gooische H35G Laren H35C 10-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Amersfoort H35B Gooische H35G 2-3
Laren H35B Shinty H35B 2-0
SCHC H35B Eemvallei H35A 8-1
Voordaan H35C Lelystad H35A 3-1
Schaerweijde H35F Kampong H35C 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Weesp H35A Amersfoort H35B 5-2
Eemvallei H35A Schaerweijde H35F 2-2
Kampong H35C Laren H35B 5-1
Shinty H35B Laren H35C 2-3
Lelystad H35A SCHC H35B 1-1
Gooische H35G Voordaan H35C 1-0