Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg
 

Dames Veterinnen A

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kristie Bekkers - Oostrom
Aanvoerder Emma van Laar

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amsterdam D30B SCHC D30A
AthenA D30A Doorn D30A
Gooische D30B Voordaan D30A
Huizen D30A Kampong D30B
Myra D30A Abcoude D30A
Naarden D30A Loenen D30A

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D30B 6 18 6 0 0 33 2 0
2 SCHC D30A 6 18 6 0 0 25 1 0
3 Huizen D30A 6 16 5 1 0 19 7 0
4 AthenA D30A 6 13 4 1 1 15 9 0
5 Voordaan D30A 6 7 2 1 3 16 13 0
6 Doorn D30A 6 7 2 1 3 10 15 0
7 Gooische D30B 6 7 2 1 3 10 19 0
8 Amsterdam D30B 6 6 2 0 4 9 15 0
9 Abcoude D30A 6 5 1 2 3 12 15 0
10 Naarden D30A 6 4 1 1 4 8 24 0
11 Loenen D30A 6 3 1 0 5 8 28 0
12 Myra D30A 6 0 0 0 6 3 20 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Gooische Hockey Club D30B n.n.b uit
22 nov Huizer HC D30A n.n.b thuis
7 mrt Loenense MHC D30A n.n.b thuis
14 mrt HV Myra D30A n.n.b uit
21 mrt Doornse Hockey Club D30A n.n.b thuis
28 mrt AH & BC D30B n.n.b uit
11 apr Hockeyclub SCHC D30A n.n.b thuis
18 apr HC Athena D30A n.n.b uit
25 apr Hockey Vereniging Abcoude D30A n.n.b thuis
16 mei Hockey Club Naarden D30A n.n.b uit
30 mei SV Kampong Hockey D30B n.n.b thuis
6 jun Gooische Hockey Club D30B n.n.b thuis
13 jun Huizer HC D30A n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Gooische D30B Doorn D30A 4-2
Naarden D30A SCHC D30A 0-7
Myra D30A Huizen D30A 0-2
Amsterdam D30B Kampong D30B 0-5
AthenA D30A Abcoude D30A 2-1
Loenen D30A Voordaan D30A 4-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Voordaan D30A Myra D30A 6-0
Abcoude D30A Naarden D30A 1-1
Doorn D30A Loenen D30A 3-0
Huizen D30A Amsterdam D30B 2-1
SCHC D30A Gooische D30B 4-0
Kampong D30B AthenA D30A 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
AthenA D30A Huizen D30A 2-2
Loenen D30A SCHC D30A 0-2
Doorn D30A Voordaan D30A 2-2
Amsterdam D30B Myra D30A 2-0
Naarden D30A Kampong D30B 1-5
Gooische D30B Abcoude D30A 2-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Abcoude D30A Loenen D30A 7-2
Myra D30A AthenA D30A 0-4
Huizen D30A Naarden D30A 5-1
Voordaan D30A Amsterdam D30B 3-1
Kampong D30B Gooische D30B 6-0
SCHC D30A Doorn D30A 4-0
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Gooische D30B Huizen D30A 1-4
Loenen D30A Kampong D30B 0-9
SCHC D30A Voordaan D30A 3-1
Naarden D30A Myra D30A 3-2
Doorn D30A Abcoude D30A 3-1
AthenA D30A Amsterdam D30B 3-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Myra D30A Gooische D30B 1-3
Huizen D30A Loenen D30A 4-2
Abcoude D30A SCHC D30A 0-5
Amsterdam D30B Naarden D30A 4-2
Voordaan D30A AthenA D30A 1-3
Kampong D30B Doorn D30A 4-0