Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg d1.jpg
 

Dames Veterinnen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marella Mooij-tijmensen
Aanvoerder Marieke Verkade - Palmboom
Trainer Dennis Meesters

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D30C Amersfoort D30A
Leusden D30A Schaerweijde D30B
Shinty D30A Fletiomare D30A 12:30
Spandersbosch D30B Kromme Rijn D30A
Voordaan D30B Maarssen D30A
Zwaluwen D30A Kampong D30D 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Shinty D30A 6 13 4 1 1 14 5 0
2 Amersfoort D30A 6 13 4 1 1 13 5 0
3 Spandersbosch D30B 6 13 4 1 1 9 3 0
4 Fletiomare D30A 6 13 4 1 1 20 16 0
5 Leusden D30A 6 10 3 1 2 11 8 0
6 Schaerweijde D30B 6 9 2 3 1 17 14 0
7 Kampong D30C 6 7 2 1 3 9 12 0
8 Maarssen D30A 6 6 2 0 4 7 12 0
9 Kromme Rijn D30A 6 5 1 2 3 14 17 0
10 Kampong D30D 6 4 1 1 4 10 14 0
11 Voordaan D30B 6 4 0 4 2 14 18 0
12 Zwaluwen D30A 6 2 0 2 4 4 18 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov MHV Maarssen D30A n.n.b thuis
22 nov Hockeyclub Amersfoort D30A n.n.b uit
7 mrt MHC Fletiomare D30A n.n.b uit
14 mrt HC Kromme Rijn D30A n.n.b thuis
21 mrt Schaerweijde D30B n.n.b uit
28 mrt SV Kampong Hockey D30D n.n.b thuis
11 apr Zwaluwen Utrecht D30A n.n.b uit
18 apr MHC Leusden D30A n.n.b thuis
25 apr 't Spandersbosch D30B n.n.b uit
16 mei DMHC Shinty D30A n.n.b thuis
30 mei SV Kampong Hockey D30C n.n.b uit
6 jun MHV Maarssen D30A n.n.b uit
13 jun Hockeyclub Amersfoort D30A n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Spandersbosch D30B Kampong D30D 1-0
Shinty D30A Schaerweijde D30B 3-1
Amersfoort D30A Maarssen D30A 3-0
Leusden D30A Zwaluwen D30A 2-2
Kampong D30C Kromme Rijn D30A 1-2
Voordaan D30B Fletiomare D30A 3-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Kampong D30D Shinty D30A 1-1
Maarssen D30A Leusden D30A 1-0
Fletiomare D30A Amersfoort D30A 1-0
Zwaluwen D30A Spandersbosch D30B 0-2
Kromme Rijn D30A Voordaan D30B 3-3
Schaerweijde D30B Kampong D30C 4-0
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Spandersbosch D30B Leusden D30A 2-0
Fletiomare D30A Maarssen D30A 3-2
Shinty D30A Zwaluwen D30A 7-0
Kampong D30C Kampong D30D 3-2
Amersfoort D30A Kromme Rijn D30A 3-1
Voordaan D30B Schaerweijde D30B 3-3
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Kampong D30D Voordaan D30B 3-1
Maarssen D30A Spandersbosch D30B 1-3
Leusden D30A Shinty D30A 2-0
Schaerweijde D30B Amersfoort D30A 2-2
Kromme Rijn D30A Fletiomare D30A 4-5
Zwaluwen D30A Kampong D30C 1-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Amersfoort D30A Kampong D30D 3-1
Fletiomare D30A Schaerweijde D30B 3-4
Kampong D30C Leusden D30A 0-2
Kromme Rijn D30A Maarssen D30A 1-2
Shinty D30A Spandersbosch D30B 1-0
Voordaan D30B Zwaluwen D30A 1-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Spandersbosch D30B Kampong D30C 1-1
Maarssen D30A Shinty D30A 1-2
Leusden D30A Voordaan D30B 5-3
Zwaluwen D30A Amersfoort D30A 0-2
Schaerweijde D30B Kromme Rijn D30A 3-3
Kampong D30D Fletiomare D30A 3-5