Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 1111Rik.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg IMG_2420.jpg d1.jpg
 

Dames Veterinnen E

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Kitty Paes
Aanvoerder Kim Thannhauser
Trainer Floor de Ronde
Trainer Anne-Marthe Sigmond

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere D30A Weesp D30C
Gooische D30J Kromme Rijn D30B
Naarden D30F Gooische D30H
Voordaan D30E Amersfoort D30C

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Voordaan D30E 5 15 5 0 0 32 4 0
2 Almere D30A 5 12 4 0 1 11 8 0
3 Naarden D30F 5 6 2 0 3 8 9 0
4 Gooische D30H 5 6 2 0 3 5 7 0
5 Amersfoort D30C 5 6 2 0 3 8 12 0
6 Gooische D30J 5 6 2 0 3 6 17 0
7 Kromme Rijn D30B 5 4 1 1 3 4 7 0
8 Weesp D30C 5 4 1 1 3 6 16 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
15 nov Hockeyclub Amersfoort D30C n.n.b thuis
22 nov Almeerse HC D30A n.n.b thuis
7 mrt Hockey Club Naarden D30F n.n.b uit
14 mrt Gooische Hockey Club D30J n.n.b thuis
21 mrt HC Kromme Rijn D30B n.n.b uit
28 mrt Gooische Hockey Club D30H n.n.b thuis
11 apr M.H.C. Weesp D30C n.n.b thuis
18 apr Hockeyclub Amersfoort D30C n.n.b uit
25 apr Almeerse HC D30A n.n.b uit
16 mei Hockey Club Naarden D30F n.n.b thuis
30 mei Gooische Hockey Club D30J n.n.b uit
6 jun HC Kromme Rijn D30B n.n.b thuis
13 jun Gooische Hockey Club D30H n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Naarden D30F Kromme Rijn D30B 0-2
Gooische D30J Amersfoort D30C 0-1
Almere D30A Gooische D30H 2-0
Voordaan D30E Weesp D30C 9-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Kromme Rijn D30B Gooische D30J 1-2
Gooische D30H Naarden D30F 0-2
Weesp D30C Almere D30A 0-2
Amersfoort D30C Voordaan D30E 1-5
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Almere D30A Voordaan D30E 1-5
Kromme Rijn D30B Amersfoort D30C 1-3
Gooische D30J Gooische D30H 3-1
Naarden D30F Weesp D30C 4-0
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Weesp D30C Gooische D30J 6-1
Voordaan D30E Naarden D30F 5-2
Gooische D30H Kromme Rijn D30B 2-0
Amersfoort D30C Almere D30A 3-4
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Naarden D30F Almere D30A 0-2
Gooische D30H Amersfoort D30C 2-0
Gooische D30J Voordaan D30E 0-8
Kromme Rijn D30B Weesp D30C 0-0