Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
d1.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg IMG_2420.jpg 1111Rik.jpg
 

Dames 2

Spelers Dames 2

Geen foto beschikbaar
Isabel ter Bekke
Geen foto beschikbaar
Noor ten Berge
Geen foto beschikbaar
Sophie van Duuren
Geen foto beschikbaar
Sara van Gaalen
Geen foto beschikbaar
Bernadette Haverkate
Wendy Dorien de Hilster
Geen foto beschikbaar
Saskia Kemps
Tanja van Kooten
Geen foto beschikbaar
Julia Pommeline Korstanje
Geen foto beschikbaar
Femke Osinga
Geen foto beschikbaar
Susanne Overbeek
Geen foto beschikbaar
Dido Prins
Geen foto beschikbaar
Lotte Schouten
Geen foto beschikbaar
Solange Schrijnder van Velzen
Geen foto beschikbaar
Joline de Sévaux
Geen foto beschikbaar
Julia Smeekes
Geen foto beschikbaar
Saskia Wynands - Koning

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Lotte Schouten
Coach Diederik van Duuren
Manager Bernadette Haverkate

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 VVV D2 5 13 4 1 0 16 3 0
2 Klein Zwitserland D2 5 13 4 1 0 11 2 0
3 Hurley D4 6 13 4 1 1 8 7 0
4 Voordaan D2 6 11 3 2 1 18 6 0
5 Schaerweijde D2 6 10 3 1 2 9 12 0
6 Leonidas D4 6 8 2 2 2 14 12 0
7 Amsterdam D3 5 6 2 0 3 6 7 0
8 Pinoké D4 5 6 2 0 3 8 13 0
9 HUDITO D2 5 5 1 2 2 9 10 0
10 Leiden D2 5 5 1 2 2 9 10 0
11 Alecto D2 6 2 0 2 4 5 14 0
12 AthenA D2 6 0 0 0 6 6 23 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
25 apr !Oefenwedstrijd MB1 n.n.b thuis - Veld 2

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Schaerweijde D2-O Leonidas D4 2-2
Klein Zwitserland D2-O Amsterdam D3 2-0
Pinoké D4 Alecto D2-O 2-1
HUDITO D2-O AthenA D2-O 2-1
Voordaan D2-O VVV D2-O 1-1
Hurley D4 Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Leonidas D4 Klein Zwitserland D2-O 1-2
Leiden-Leidse Studs D2-O Voordaan D2-O 2-2
Amsterdam D3 Pinoké D4 3-1
Alecto D2-O HUDITO D2-O 1-1
VVV D2-O Schaerweijde D2-O 5-0
AthenA D2-O Hurley D4 0-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
VVV D2-O Leonidas D4 2-1
Hurley D4 Alecto D2-O 1-1
Schaerweijde D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-0
Voordaan D2-O AthenA D2-O 9-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
AthenA D2-O Schaerweijde D2-O 2-3
Leonidas D4 Pinoké D4 4-1
Alecto D2-O Voordaan D2-O 1-4
Klein Zwitserland D2-O HUDITO D2-O 1-1
Amsterdam D3 Hurley D4 0-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Leiden-Leidse Studs D2-O Leonidas D4 2-2
HUDITO D2-O Pinoké D4 2-3
Voordaan D2-O Amsterdam D3 2-0
VVV D2-O AthenA D2-O 3-0
Hurley D4 Klein Zwitserland D2-O 0-5
Schaerweijde D2-O Alecto D2-O 1-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Alecto D2-O VVV D2-O 1-5
Klein Zwitserland D2-O Voordaan D2-O 1-0
Leonidas D4 HUDITO D2-O 4-3
Pinoké D4 Hurley D4 1-3
AthenA D2-O Leiden-Leidse Studs D2-O 2-5
Amsterdam D3 Schaerweijde D2-O 3-1