Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg d1.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg
 

Jongens A2

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sander van Lent
Trainer Daan Kovi
Trainer Sander van Lent
Technisch Coordinator Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere JA2 Weesp JA1 13:15
Kampong JA4 Naarden JA4 12:10
SCHC JA3 Schaerweijde JA3 13:30
Voordaan JA2 Spandersbosch JA2 14:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Almere JA2 13 30 9 3 1 38 12 0
2 Schaerweijde JA3 13 24 7 3 3 46 30 0
3 Voordaan JA2 12 23 7 2 3 38 24 0
4 Spandersbosch JA2 13 20 6 2 5 30 24 0
5 SCHC JA3 13 18 5 3 5 28 23 0
6 Weesp JA1 13 10 2 4 7 14 24 0
7 Naarden JA4 12 10 1 7 4 21 32 0
8 Kampong JA4 13 5 1 2 10 13 59 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 mei 't Spandersbosch JA2 14:00 thuis - Raboveld 1

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
SCHC JA3 Naarden JA4 0-0
Schaerweijde JA3 Spandersbosch JA2 3-2
Almere JA2 Voordaan JA2 5-1
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Voordaan JA2 Kampong JA4 3-0
Weesp JA1 SCHC JA3 0-1
Naarden JA4 Schaerweijde JA3 5-5
Spandersbosch JA2 Almere JA2 1-0
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Naarden JA4 Spandersbosch JA2 3-5
Schaerweijde JA3 Weesp JA1 5-2
Kampong JA4 Almere JA2 1-6
SCHC JA3 Voordaan JA2 3-1
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Voordaan JA2 Schaerweijde JA3 5-0
Almere JA2 SCHC JA3 2-0
Weesp JA1 Naarden JA4 2-1
Spandersbosch JA2 Kampong JA4 2-2
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Schaerweijde JA3 Almere JA2 1-3
SCHC JA3 Kampong JA4 7-1
Naarden JA4 Voordaan JA2 1-1
Weesp JA1 Spandersbosch JA2 1-0
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Kampong JA4 Weesp JA1 2-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Almere JA2 Naarden JA4 1-1
Kampong JA4 Schaerweijde JA3 0-4
Voordaan JA2 Weesp JA1 3-2
SCHC JA3 Spandersbosch JA2 3-2
ZATERDAG 19 MAART 2022
Spandersbosch JA2 Voordaan JA2 1-3
Naarden JA4 Kampong JA4 2-1
Schaerweijde JA3 SCHC JA3 3-2
Weesp JA1 Almere JA2 0-1
ZATERDAG 26 MAART 2022
Naarden JA4 SCHC JA3 4-4
Voordaan JA2 Almere JA2 3-4
Weesp JA1 Kampong JA4 1-1
ZONDAG 27 MAART 2022
Spandersbosch JA2 Schaerweijde JA3 2-4
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Schaerweijde JA3 Naarden JA4 8-0
Almere JA2 Spandersbosch JA2 1-1
SCHC JA3 Weesp JA1 2-2
Kampong JA4 Voordaan JA2 2-10
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Spandersbosch JA2 Naarden JA4 3-2
Voordaan JA2 SCHC JA3 3-2
Weesp JA1 Schaerweijde JA3 1-1
Almere JA2 Kampong JA4 6-0
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Naarden JA4 Weesp JA1 1-1
Schaerweijde JA3 Voordaan JA2 2-2
Kampong JA4 Spandersbosch JA2 2-6
ZATERDAG 7 MEI 2022
SCHC JA3 Almere JA2 1-2
ZATERDAG 14 MEI 2022
Spandersbosch JA2 Weesp JA1 3-0
Kampong JA4 SCHC JA3 1-3
Almere JA2 Schaerweijde JA3 6-1
ZATERDAG 21 MEI 2022
Schaerweijde JA3 Kampong JA4 9-0
Spandersbosch JA2 SCHC JA3 2-0
Weesp JA1 Voordaan JA2 2-3
Naarden JA4 Almere JA2 1-1