Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg IMG_2420.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 

Meisjes A4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Ralph van Eijk
Coach Joris Voest
Manager Anke Cuppen
Trainer Daan de Klerk
Trainer Joris Voest
Technisch Coordinator Hans Ruiter

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Voordaan MA4 Culemborg MA2 14:00

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Naarden MA4 13 31 10 1 2 57 24 0
2 Voordaan MA4 12 28 9 1 2 47 14 0
3 Culemborg MA2 12 28 9 1 2 39 15 0
4 Fletiomare MA6 12 26 8 2 2 51 16 0
5 Rijnvliet MA3 11 10 3 1 7 18 48 0
6 Amersfoort MA8 12 8 2 2 8 13 43 0
7 Woerden MA3 12 6 2 0 10 15 53 0
8 Loenen MA3 12 2 0 2 10 9 36 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 mei MHC Fletiomare MA6 18:00 uit
22 mei CMHC MA2 14:00 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 30 OKTOBER 2021
Loenen MA3 Woerden MA3 2-3
Voordaan MA4 Rijnvliet MA3 8-0
Naarden MA4 Culemborg MA2 3-3
Fletiomare MA6 Amersfoort MA8 7-1
ZATERDAG 6 NOVEMBER 2021
Culemborg MA2 Fletiomare MA6 1-0
Woerden MA3 Voordaan MA4 1-4
Amersfoort MA8 Loenen MA3 3-1
Rijnvliet MA3 Naarden MA4 2-4
ZATERDAG 13 NOVEMBER 2021
Culemborg MA2 Amersfoort MA8 4-0
Voordaan MA4 Loenen MA3 8-0
Naarden MA4 Woerden MA3 4-2
Fletiomare MA6 Rijnvliet MA3 4-0
ZATERDAG 20 NOVEMBER 2021
Loenen MA3 Naarden MA4 1-2
Woerden MA3 Fletiomare MA6 2-4
Amersfoort MA8 Voordaan MA4 0-4
Rijnvliet MA3 Culemborg MA2 2-3
ZATERDAG 27 NOVEMBER 2021
Fletiomare MA6 Loenen MA3 0-0
Culemborg MA2 Woerden MA3 7-1
ZATERDAG 4 DECEMBER 2021
Naarden MA4 Voordaan MA4 2-3
ZONDAG 6 MAART 2022
Rijnvliet MA3 Amersfoort MA8 0-0
ZATERDAG 12 MAART 2022
Naarden MA4 Amersfoort MA8 6-1
Loenen MA3 Culemborg MA2 2-5
Woerden MA3 Rijnvliet MA3 1-6
Voordaan MA4 Fletiomare MA6 3-3
ZATERDAG 19 MAART 2022
Rijnvliet MA3 Loenen MA3 5-2
Amersfoort MA8 Woerden MA3 4-2
Culemborg MA2 Voordaan MA4 2-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Fletiomare MA6 Naarden MA4 4-3
ZATERDAG 26 MAART 2022
Amersfoort MA8 Fletiomare MA6 3-6
Woerden MA3 Loenen MA3 2-0
Culemborg MA2 Naarden MA4 3-4
Rijnvliet MA3 Voordaan MA4 0-5
ZATERDAG 2 APRIL 2022
Naarden MA4 Rijnvliet MA3 10-1
Fletiomare MA6 Culemborg MA2 1-2
Loenen MA3 Amersfoort MA8 0-0
Voordaan MA4 Woerden MA3 4-0
ZATERDAG 9 APRIL 2022
Woerden MA3 Naarden MA4 0-6
Rijnvliet MA3 Fletiomare MA6 1-11
Loenen MA3 Voordaan MA4 0-3
Amersfoort MA8 Culemborg MA2 0-5
ZATERDAG 23 APRIL 2022
Culemborg MA2 Rijnvliet MA3 0-1
Fletiomare MA6 Woerden MA3 8-0
Naarden MA4 Loenen MA3 2-1
Voordaan MA4 Amersfoort MA8 2-1
ZATERDAG 14 MEI 2022
Voordaan MA4 Naarden MA4 3-5
Loenen MA3 Fletiomare MA6 0-3
Woerden MA3 Culemborg MA2 1-4
ZATERDAG 21 MEI 2022
Fletiomare MA6 Voordaan MA4 3-2
Amersfoort MA8 Naarden MA4 0-6
Culemborg MA2 Loenen MA3 7-1
Rijnvliet MA3 Woerden MA3 4-2