Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg d1.jpg
 

Dames 11

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Marrit Bos
Aanvoerder Odette de Bruin
Trainer Xander van Tellingen

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Dorsteti D2 Spitsbergen D2-O 14:35
Schaerweijde D6 Zwaluwen D4 12:00
Schaerweijde D8 Amersfoort D3 14:05
USHC D10 Rijnvliet D2-O 14:50
Voordaan D11 Weesp D4 13:15
Zwaluwen D7 Phoenix D5 14:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Spitsbergen D2 5 15 5 0 0 28 2 0
2 Dorsteti D2 5 15 5 0 0 31 7 0
3 Rijnvliet D2 5 12 4 0 1 23 4 0
4 Schaerweijde D6 5 9 3 0 2 15 14 0
5 Zwaluwen D7 5 9 3 0 2 12 12 0
6 Phoenix D5 5 7 2 1 2 10 11 0
7 USHC D10 5 6 2 0 3 15 14 0
8 Schaerweijde D8 5 6 2 0 3 11 25 0
9 Voordaan D11 5 4 1 1 3 5 14 0
10 Zwaluwen D4 5 3 1 0 4 5 13 0
11 Amersfoort D3 5 2 0 2 3 8 24 0
12 Weesp D4 5 0 0 0 5 2 25 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
17 okt M.H.C. Weesp D4 13:15 thuis - Veld 4
31 okt SV Phoenix D5 n.n.b uit
7 nov Zwaluwen Utrecht D7 14:30 thuis - Veld 4
14 nov Schaerweijde D6 10:00 thuis - Veld 3
21 nov Dorsteti D2 n.n.b uit
28 nov U.S.H.C. D10 n.n.b thuis
13 mrt Schaerweijde D8 n.n.b thuis
20 mrt Zwaluwen Utrecht D4 n.n.b uit
27 mrt Hockeyclub Amersfoort D3 n.n.b thuis
3 apr HC Rijnvliet D2 n.n.b uit
10 apr VMHC Spitsbergen D2 n.n.b thuis
24 apr M.H.C. Weesp D4 n.n.b uit
8 mei SV Phoenix D5 n.n.b thuis
15 mei Zwaluwen Utrecht D7 n.n.b uit
22 mei Schaerweijde D6 n.n.b uit
29 mei Dorsteti D2 n.n.b thuis
12 jun U.S.H.C. D10 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
DONDERDAG 9 SEPTEMBER 2021
Zwaluwen D4 Zwaluwen D7 1-2
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
USHC D10 Dorsteti D2 2-3
Schaerweijde D8 Voordaan D11 0-3
Rijnvliet D2-O Weesp D4 9-0
Amersfoort D3 Phoenix D5 3-3
Spitsbergen D2-O Schaerweijde D6 6-1
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D6 USHC D10 5-1
Weesp D4 Spitsbergen D2-O 0-6
Phoenix D5 Rijnvliet D2-O 1-5
Zwaluwen D7 Amersfoort D3 6-1
Voordaan D11 Zwaluwen D4 0-1
Dorsteti D2 Schaerweijde D8 14-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Schaerweijde D8 USHC D10 4-3
Weesp D4 Schaerweijde D6 2-5
Zwaluwen D4 Dorsteti D2 1-3
Spitsbergen D2-O Phoenix D5 2-0
Rijnvliet D2-O Zwaluwen D7 1-0
Amersfoort D3 Voordaan D11 2-2
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Schaerweijde D6 Schaerweijde D8 3-1
Phoenix D5 Weesp D4 2-0
Zwaluwen D7 Spitsbergen D2-O 1-9
Voordaan D11 Rijnvliet D2-O 0-6
Dorsteti D2 Amersfoort D3 8-0
USHC D10 Zwaluwen D4 4-0
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Zwaluwen D4 Schaerweijde D8 2-4
Phoenix D5 Schaerweijde D6 4-1
Weesp D4 Zwaluwen D7 0-3
Amersfoort D3 USHC D10 2-5
Rijnvliet D2-O Dorsteti D2 2-3
Spitsbergen D2-O Voordaan D11 5-0