Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
1111Rik.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg d1.jpg clubhuis Voordaan.jpg IMG_2420.jpg
 

Dames Veterinnen B

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Katja Graaf
Aanvoerder Marella Mooij-tijmensen
Aanvoerder Marieke Verkade - Palmboom
Trainer Dennis Meesters

Aankomende Speelronde

Thuis Uit Aanvang
Kampong D30C Voordaan D30B 14:15
Kromme Rijn D30A Kampong D30D 10:30
Leusden D30A Fletiomare D30A 13:30
Schaerweijde D30B Shinty D30A 9:30
Spandersbosch D30B Phoenix D30A 14:45
Zwaluwen D30A Maarssen D30A 10:45

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Kampong D30D 19 42 13 3 3 51 24 0
2 Shinty D30A 19 42 13 3 3 42 19 0
3 Kampong D30C 19 32 10 2 7 37 32 0
4 Spandersbosch D30B 19 32 9 5 5 39 28 0
5 Maarssen D30A 19 31 9 4 6 38 25 0
6 Zwaluwen D30A 19 31 9 4 6 36 31 0
7 Fletiomare D30A 19 29 7 8 4 57 38 0
8 Schaerweijde D30B 19 24 8 0 11 38 60 0
9 Phoenix D30A 19 22 6 4 9 37 41 0
10 Kromme Rijn D30A 19 19 5 4 10 37 42 0
11 Leusden D30A 19 12 3 3 13 31 54 0
12 Voordaan D30B 19 5 1 2 16 17 66 0

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei SV Kampong Hockey D30C 14:15 uit
29 mei HC Kromme Rijn D30A 11:15 thuis - Veld 4
12 jun MHC Leusden D30A 14:30 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong D30C Spandersbosch D30B 3-0
Kromme Rijn D30A Shinty D30A 0-5
Leusden D30A Phoenix D30A 5-0
Fletiomare D30A Schaerweijde D30B 3-4
Zwaluwen D30A Voordaan D30B 3-1
Maarssen D30A Kampong D30D 2-4
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Voordaan D30B Maarssen D30A 0-7
Spandersbosch D30B Kromme Rijn D30A 6-1
Shinty D30A Leusden D30A 1-0
Phoenix D30A Zwaluwen D30A 2-4
Kampong D30D Fletiomare D30A 4-3
Schaerweijde D30B Kampong D30C 1-4
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Maarssen D30A Phoenix D30A 2-1
Kampong D30D Schaerweijde D30B 3-2
Zwaluwen D30A Shinty D30A 3-2
Kromme Rijn D30A Kampong D30C 1-2
Fletiomare D30A Voordaan D30B 5-1
Leusden D30A Spandersbosch D30B 2-3
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Spandersbosch D30B Zwaluwen D30A 2-1
Shinty D30A Maarssen D30A 1-0
Kampong D30C Leusden D30A 0-0
Schaerweijde D30B Kromme Rijn D30A 1-4
Voordaan D30B Kampong D30D 0-3
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Kampong D30D Phoenix D30A 2-0
Voordaan D30B Schaerweijde D30B 1-4
Zwaluwen D30A Kampong D30C 0-1
Fletiomare D30A Shinty D30A 1-1
Leusden D30A Kromme Rijn D30A 1-1
Maarssen D30A Spandersbosch D30B 1-1
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Shinty D30A Kampong D30D 2-2
WOENSDAG 13 OKTOBER 2021
Kromme Rijn D30A Zwaluwen D30A 1-1
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Leusden D30A Schaerweijde D30B 6-4
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Kampong D30C Maarssen D30A 2-3
Phoenix D30A Voordaan D30B 3-1
Spandersbosch D30B Fletiomare D30A 0-0
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Phoenix D30A Fletiomare D30A 5-3
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Kampong D30D Spandersbosch D30B 1-1
Maarssen D30A Kromme Rijn D30A 0-0
Phoenix D30A Schaerweijde D30B 3-0
Voordaan D30B Shinty D30A 0-2
Fletiomare D30A Kampong D30C 6-4
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Spandersbosch D30B Voordaan D30B 6-0
Shinty D30A Phoenix D30A 1-0
Schaerweijde D30B Zwaluwen D30A 2-4
Kampong D30C Kampong D30D 1-2
Kromme Rijn D30A Fletiomare D30A 2-6
Leusden D30A Maarssen D30A 1-2
WOENSDAG 10 NOVEMBER 2021
Zwaluwen D30A Leusden D30A 1-1
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Shinty D30A Schaerweijde D30B 4-1
Fletiomare D30A Leusden D30A 4-1
Phoenix D30A Spandersbosch D30B 2-2
Kampong D30D Kromme Rijn D30A 3-0
Maarssen D30A Zwaluwen D30A 1-2
Voordaan D30B Kampong D30C 1-2
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Kampong D30C Phoenix D30A 0-0
Leusden D30A Kampong D30D 3-6
Kromme Rijn D30A Voordaan D30B 4-1
Zwaluwen D30A Fletiomare D30A 2-2
Maarssen D30A Schaerweijde D30B 1-2
Spandersbosch D30B Shinty D30A 3-0
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Voordaan D30B Leusden D30A 0-5
Schaerweijde D30B Spandersbosch D30B 1-2
Phoenix D30A Kromme Rijn D30A 1-5
Shinty D30A Kampong D30C 2-1
Kampong D30D Zwaluwen D30A 1-0
Fletiomare D30A Maarssen D30A 2-2
ZONDAG 13 MAART 2022
Kampong D30D Maarssen D30A 2-2
Phoenix D30A Leusden D30A 7-2
Voordaan D30B Zwaluwen D30A 2-2
Spandersbosch D30B Kampong D30C 2-3
Shinty D30A Kromme Rijn D30A 3-0
Schaerweijde D30B Fletiomare D30A 0-6
ZONDAG 20 MAART 2022
Zwaluwen D30A Phoenix D30A 0-1
Fletiomare D30A Kampong D30D 0-1
Kampong D30C Schaerweijde D30B 0-3
Kromme Rijn D30A Spandersbosch D30B 0-2
Maarssen D30A Voordaan D30B 2-0
Leusden D30A Shinty D30A 0-4
ZONDAG 27 MAART 2022
Shinty D30A Zwaluwen D30A 4-2
Schaerweijde D30B Kampong D30D 0-8
Kampong D30C Kromme Rijn D30A 2-1
Voordaan D30B Fletiomare D30A 1-1
Phoenix D30A Maarssen D30A 1-2
Spandersbosch D30B Leusden D30A 2-1
DINSDAG 29 MAART 2022
Kampong D30D Voordaan D30B 3-0
ZONDAG 3 APRIL 2022
Fletiomare D30A Phoenix D30A 3-3
Zwaluwen D30A Spandersbosch D30B 4-1
Leusden D30A Kampong D30C 0-3
Kromme Rijn D30A Schaerweijde D30B 8-1
Maarssen D30A Shinty D30A 1-2
ZONDAG 10 APRIL 2022
Shinty D30A Fletiomare D30A 0-2
Phoenix D30A Kampong D30D 1-3
Kampong D30C Zwaluwen D30A 0-1
Spandersbosch D30B Maarssen D30A 1-2
Schaerweijde D30B Voordaan D30B 3-1
WOENSDAG 13 APRIL 2022
Kromme Rijn D30A Leusden D30A 4-0
DINSDAG 19 APRIL 2022
Voordaan D30B Phoenix D30A 2-4
WOENSDAG 20 APRIL 2022
Zwaluwen D30A Kromme Rijn D30A 2-1
Kampong D30C Fletiomare D30A 3-6
ZONDAG 24 APRIL 2022
Maarssen D30A Kampong D30C 1-2
Schaerweijde D30B Leusden D30A 3-1
Fletiomare D30A Spandersbosch D30B 1-1
Kampong D30D Shinty D30A 0-1
ZONDAG 8 MEI 2022
Schaerweijde D30B Phoenix D30A 2-1
Kromme Rijn D30A Maarssen D30A 1-2
Shinty D30A Voordaan D30B 5-1
Spandersbosch D30B Kampong D30D 2-1
Leusden D30A Zwaluwen D30A 2-4
ZONDAG 15 MEI 2022
Maarssen D30A Leusden D30A 5-0
Voordaan D30B Spandersbosch D30B 4-2
Kampong D30D Kampong D30C 2-4
Phoenix D30A Shinty D30A 2-2
Zwaluwen D30A Schaerweijde D30B 0-4
Fletiomare D30A Kromme Rijn D30A 3-3