Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
1111Rik.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg IMG_2420.jpg
 

Dames 16

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Amersfoort D3 22 54 17 3 2 59 31 0
2 Zeewolde D2-O 22 46 15 1 6 80 34 0
3 Mezen D3 22 42 14 3 5 67 34 3
4 Fletiomare D5 22 41 13 2 7 64 41 0
5 USHC D11 22 37 11 4 7 54 47 0
6 Maarssen D7 22 34 11 1 10 49 59 0
7 Kampong D26 22 33 11 0 11 62 60 0
8 Zwaluwen D8 22 28 9 1 12 42 42 0
9 Voordaan D16 22 27 9 0 13 56 61 0
10 Buitenhout D2-O 22 25 8 1 13 34 39 0
11 USHC D14 22 13 4 1 17 37 73 0
12 Schaerweijde D7 22 4 1 1 20 13 96 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Zeewolde D2-O Schaerweijde D7 (11-0)final
Zwaluwen D8 USHC D14 (2-1)final
Voordaan D16 Kampong D26 (3-6)final
Mezen D3 Maarssen D7 (5-2)final
Amersfoort D3 Fletiomare D5 (0-0)final
USHC D11 Buitenhout D2-O (1-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Buitenhout D2-O Mezen D3 (1-2)final
Schaerweijde D7 Zwaluwen D8 (0-9)final
Fletiomare D5 Zeewolde D2-O (4-2)final
USHC D14 Voordaan D16 (2-4)final
Kampong D26 USHC D11 (1-2)final
Maarssen D7 Amersfoort D3 (0-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Zeewolde D2-O Maarssen D7 (1-3)final
Voordaan D16 Schaerweijde D7 (7-2)final
Mezen D3 USHC D11 (1-1)scheduled
Amersfoort D3 Buitenhout D2-O (1-0)scheduled
Zwaluwen D8 Fletiomare D5 (2-2)final
USHC D14 Kampong D26 (0-5)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Maarssen D7 Zwaluwen D8 (2-0)final
Buitenhout D2-O Zeewolde D2-O (0-4)scheduled
Kampong D26 Mezen D3 (4-2)final
USHC D11 Amersfoort D3 (5-0)final
Schaerweijde D7 USHC D14 (0-4)final
Fletiomare D5 Voordaan D16 (1-4)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
Zeewolde D2-O USHC D11 (5-0)final
USHC D14 Fletiomare D5 (1-4)final
Zwaluwen D8 Buitenhout D2-O (0-4)scheduled
Amersfoort D3 Mezen D3 (1-0)final
Schaerweijde D7 Kampong D26 (0-2)final
Voordaan D16 Maarssen D7 (1-4)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Mezen D3 Zeewolde D2-O (2-1)cancelled
Kampong D26 Amersfoort D3 (3-5)final
USHC D11 Zwaluwen D8 (0-2)final
Maarssen D7 USHC D14 (2-1)final
Fletiomare D5 Schaerweijde D7 (9-0)final
DINSDAG 25 OKTOBER 2022
Buitenhout D2-O Voordaan D16 (2-1)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
USHC D14 Buitenhout D2-O (1-5)final
Voordaan D16 USHC D11 (6-8)final
Schaerweijde D7 Maarssen D7 (1-3)final
Zeewolde D2-O Amersfoort D3 (5-4)final
Zwaluwen D8 Mezen D3 (3-1)final
Fletiomare D5 Kampong D26 (4-3)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
USHC D11 USHC D14 (3-1)final
Buitenhout D2-O Schaerweijde D7 (4-0)final
Amersfoort D3 Zwaluwen D8 (3-2)final
Maarssen D7 Fletiomare D5 (3-2)final
Kampong D26 Zeewolde D2-O (3-1)final
WOENSDAG 9 NOVEMBER 2022
Mezen D3 Voordaan D16 (3-2)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
USHC D14 Mezen D3 (2-4)scheduled
Voordaan D16 Amersfoort D3 (0-3)final
Fletiomare D5 Buitenhout D2-O (2-0)final
Zwaluwen D8 Zeewolde D2-O (1-4)final
Schaerweijde D7 USHC D11 (0-4)scheduled
Maarssen D7 Kampong D26 (2-3)final
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Buitenhout D2-O Maarssen D7 (1-2)final
Mezen D3 Schaerweijde D7 (6-0)scheduled
WOENSDAG 23 NOVEMBER 2022
Amersfoort D3 USHC D14 (5-2)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
Voordaan D16 Zwaluwen D8 (1-3)final
Maarssen D7 USHC D11 (1-1)final
Fletiomare D5 Mezen D3 (0-3)final
Schaerweijde D7 Amersfoort D3 (2-5)final
Kampong D26 Buitenhout D2-O (2-3)scheduled
USHC D14 Zeewolde D2-O (2-3)final
WOENSDAG 30 NOVEMBER 2022
Mezen D3 Zeewolde D2-O (2-3)final
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Zwaluwen D8 Kampong D26 (1-3)final
ZONDAG 5 MAART 2023
USHC D11 Fletiomare D5 (1-2)scheduled
ZONDAG 12 MAART 2023
Buitenhout D2-O USHC D11 (1-2)scheduled
Schaerweijde D7 Zeewolde D2-O (0-3)final
Maarssen D7 Mezen D3 (0-4)final
Fletiomare D5 Amersfoort D3 (2-3)final
Kampong D26 Voordaan D16 (2-1)final
USHC D14 Zwaluwen D8 (3-2)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Voordaan D16 USHC D14 (2-0)final
Mezen D3 Buitenhout D2-O (4-0)final
Zeewolde D2-O Fletiomare D5 (4-1)final
Zwaluwen D8 Schaerweijde D7 (2-0)final
Amersfoort D3 Maarssen D7 (4-0)final
USHC D11 Kampong D26 (4-3)final
WOENSDAG 22 MAART 2023
Zeewolde D2-O Voordaan D16 (2-1)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Buitenhout D2-O Amersfoort D3 (0-1)final
Fletiomare D5 Zwaluwen D8 (5-1)final
Schaerweijde D7 Voordaan D16 (0-1)final
USHC D11 Mezen D3 (3-5)final
Maarssen D7 Zeewolde D2-O (0-8)final
Kampong D26 USHC D14 (4-0)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
USHC D14 Schaerweijde D7 (5-1)final
Mezen D3 Kampong D26 (4-3)final
Zeewolde D2-O Buitenhout D2-O (0-1)final
Zwaluwen D8 Maarssen D7 (2-0)final
Voordaan D16 Fletiomare D5 (3-5)final
Amersfoort D3 USHC D11 (1-1)scheduled
WOENSDAG 5 APRIL 2023
Zeewolde D2-O Mezen D3 (3-3)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
Kampong D26 Schaerweijde D7 (3-0)final
Buitenhout D2-O Zwaluwen D8 (1-0)final
Mezen D3 Amersfoort D3 (0-0)final
Fletiomare D5 USHC D14 (2-1)final
Maarssen D7 Voordaan D16 (4-6)final
USHC D11 Zeewolde D2-O (1-2)scheduled
ZONDAG 23 APRIL 2023
USHC D14 Maarssen D7 (2-0)scheduled
Schaerweijde D7 Fletiomare D5 (0-3)final
Voordaan D16 Buitenhout D2-O (2-0)final
Amersfoort D3 Kampong D26 (5-2)final
Zwaluwen D8 USHC D11 (2-3)final
ZONDAG 14 MEI 2023
USHC D11 Voordaan D16 (2-4)scheduled
Buitenhout D2-O USHC D14 (4-4)final
Kampong D26 Fletiomare D5 (0-6)final
Maarssen D7 Schaerweijde D7 (4-2)final
Amersfoort D3 Zeewolde D2-O (3-0)final
Mezen D3 Zwaluwen D8 (3-2)final
ZONDAG 21 MEI 2023
Zeewolde D2-O Kampong D26 (6-0)final
Zwaluwen D8 Amersfoort D3 (0-1)final
Voordaan D16 Mezen D3 (0-2)final
Fletiomare D5 Maarssen D7 (4-2)final
Schaerweijde D7 Buitenhout D2-O (2-0)scheduled
USHC D14 USHC D11 (1-4)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Buitenhout D2-O Fletiomare D5 (3-0)final
Zeewolde D2-O Zwaluwen D8 (1-3)final
USHC D11 Schaerweijde D7 (2-2)final
Amersfoort D3 Voordaan D16 (5-4)final
Kampong D26 Maarssen D7 (4-7)final
ZONDAG 11 JUNI 2023
USHC D14 Amersfoort D3 (2-3)final
Voordaan D16 Zeewolde D2-O (0-4)final
Kampong D26 Zwaluwen D8 (1-2)final
Fletiomare D5 USHC D11 (2-3)final
Schaerweijde D7 Mezen D3 (0-5)final
Maarssen D7 Buitenhout D2-O (3-2)final
WOENSDAG 14 JUNI 2023
Mezen D3 USHC D14 (6-0)final
ZONDAG 18 JUNI 2023
Buitenhout D2-O Kampong D26 (2-5)final
Zeewolde D2-O USHC D14 (8-2)final
Mezen D3 Fletiomare D5 (2-4)final
Amersfoort D3 Schaerweijde D7 (4-1)final
Zwaluwen D8 Voordaan D16 (1-3)final
USHC D11 Maarssen D7 (3-5)scheduled