Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg
 

Dames 15

Ondersteuning

Aankomende Speelronde

Stand

Pos. Team # Punten W G V + - Straf
1 Leerdam D1 22 60 20 0 2 103 15 0
2 Culemborg D2-O 22 53 17 2 3 82 31 0
3 Kampong D24 22 49 15 4 3 75 32 0
4 Buitenhout D3 22 40 12 4 6 68 32 0
5 Kampong D23 22 36 11 3 8 57 39 0
6 Schaerweijde D8 22 30 9 3 10 38 42 0
7 IJsseloever D5 22 27 8 3 11 75 80 0
8 Voordaan D15 22 26 8 2 12 44 63 0
9 SCHC D4 22 26 8 2 12 37 68 0
10 Fletiomare D4 22 16 6 1 15 28 92 3
11 USHC D13 22 15 4 3 15 33 75 0
12 Kromhouters D3 22 1 0 1 21 16 87 0

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 SEPTEMBER 2022
Kampong D24 USHC D13 (7-0)final
Fletiomare D4 IJsseloever D5 (0-6)scheduled
Schaerweijde D8 Leerdam D1 (0-3)scheduled
Kampong D23 Voordaan D15 (5-2)final
Kromhouters D3 SCHC D4 (0-2)final
Culemborg D2-O Buitenhout D3 (5-0)scheduled
ZONDAG 18 SEPTEMBER 2022
Buitenhout D3 Schaerweijde D8 (4-0)final
Leerdam D1 Fletiomare D4 (7-0)final
USHC D13 Kromhouters D3 (5-1)final
SCHC D4 Culemborg D2-O (0-2)final
IJsseloever D5 Kampong D23 (0-3)scheduled
Voordaan D15 Kampong D24 (2-2)final
ZONDAG 25 SEPTEMBER 2022
Kampong D24 IJsseloever D5 (3-2)scheduled
Schaerweijde D8 Culemborg D2-O (2-3)scheduled
Kampong D23 Leerdam D1 (1-4)final
Kromhouters D3 Voordaan D15 (1-3)final
Fletiomare D4 Buitenhout D3 (0-7)scheduled
USHC D13 SCHC D4 (1-2)final
ZONDAG 2 OKTOBER 2022
Voordaan D15 USHC D13 (4-0)final
Buitenhout D3 Kampong D23 (1-1)scheduled
Leerdam D1 Kampong D24 (3-0)final
IJsseloever D5 Kromhouters D3 (8-0)final
SCHC D4 Schaerweijde D8 (1-5)final
Culemborg D2-O Fletiomare D4 (0-0)final
ZONDAG 9 OKTOBER 2022
USHC D13 IJsseloever D5 (3-3)scheduled
Kromhouters D3 Leerdam D1 (0-2)final
Kampong D24 Buitenhout D3 (2-2)scheduled
Voordaan D15 SCHC D4 (2-5)final
Fletiomare D4 Schaerweijde D8 (0-1)final
Kampong D23 Culemborg D2-O (2-6)final
ZONDAG 16 OKTOBER 2022
Culemborg D2-O Kampong D24 (4-1)final
Buitenhout D3 Kromhouters D3 (5-0)final
SCHC D4 Fletiomare D4 (3-5)final
Leerdam D1 USHC D13 (2-0)final
Schaerweijde D8 Kampong D23 (2-1)final
IJsseloever D5 Voordaan D15 (5-2)final
ZONDAG 30 OKTOBER 2022
USHC D13 Buitenhout D3 (0-8)final
Voordaan D15 Leerdam D1 (0-11)final
IJsseloever D5 SCHC D4 (4-0)final
Kromhouters D3 Culemborg D2-O (1-3)final
Kampong D23 Fletiomare D4 (1-2)final
Kampong D24 Schaerweijde D8 (1-1)final
ZONDAG 6 NOVEMBER 2022
Buitenhout D3 Voordaan D15 (3-0)scheduled
Leerdam D1 IJsseloever D5 (11-2)final
Schaerweijde D8 Kromhouters D3 (4-0)scheduled
Fletiomare D4 Kampong D24 (0-7)final
Culemborg D2-O USHC D13 (5-0)scheduled
SCHC D4 Kampong D23 (1-4)final
ZONDAG 13 NOVEMBER 2022
IJsseloever D5 Buitenhout D3 (2-4)scheduled
Voordaan D15 Culemborg D2-O (2-0)final
Kromhouters D3 Fletiomare D4 (1-2)final
Leerdam D1 SCHC D4 (4-0)final
Kampong D24 Kampong D23 (2-0)final
USHC D13 Schaerweijde D8 (2-5)scheduled
ZONDAG 20 NOVEMBER 2022
Buitenhout D3 Leerdam D1 (0-3)scheduled
Kampong D24 SCHC D4 (6-0)final
Schaerweijde D8 Voordaan D15 (2-0)final
ZONDAG 27 NOVEMBER 2022
USHC D13 Kampong D23 (0-3)scheduled
Voordaan D15 Fletiomare D4 (2-1)final
SCHC D4 Buitenhout D3 (0-6)scheduled
Leerdam D1 Culemborg D2-O (5-0)final
Kromhouters D3 Kampong D24 (0-5)final
IJsseloever D5 Schaerweijde D8 (0-3)final
DINSDAG 29 NOVEMBER 2022
Culemborg D2-O IJsseloever D5 (9-2)scheduled
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Kampong D23 Kromhouters D3 (5-1)final
ZONDAG 26 FEBRUARI 2023
Fletiomare D4 USHC D13 (3-1)scheduled
ZONDAG 12 MAART 2023
USHC D13 Kampong D24 (0-5)final
SCHC D4 Kromhouters D3 (5-2)final
Leerdam D1 Schaerweijde D8 (7-0)final
Buitenhout D3 Culemborg D2-O (2-2)final
IJsseloever D5 Fletiomare D4 (5-2)final
Voordaan D15 Kampong D23 (3-5)final
ZONDAG 19 MAART 2023
Kromhouters D3 USHC D13 (0-2)scheduled
Fletiomare D4 Leerdam D1 (0-7)final
Kampong D23 IJsseloever D5 (2-2)final
Schaerweijde D8 Buitenhout D3 (2-0)final
Culemborg D2-O SCHC D4 (4-0)final
Kampong D24 Voordaan D15 (2-0)final
ZONDAG 26 MAART 2023
Voordaan D15 Kromhouters D3 (5-1)final
Leerdam D1 Kampong D23 (3-0)final
Culemborg D2-O Schaerweijde D8 (3-1)final
SCHC D4 USHC D13 (0-4)scheduled
IJsseloever D5 Kampong D24 (2-8)final
ZONDAG 2 APRIL 2023
USHC D13 Voordaan D15 (1-3)scheduled
Kromhouters D3 IJsseloever D5 (1-7)final
Schaerweijde D8 SCHC D4 (0-2)final
Kampong D24 Leerdam D1 (2-1)final
Kampong D23 Buitenhout D3 (2-1)scheduled
Fletiomare D4 Culemborg D2-O (1-7)final
ZONDAG 16 APRIL 2023
SCHC D4 Voordaan D15 (2-1)final
Buitenhout D3 Kampong D24 (2-4)scheduled
Leerdam D1 Kromhouters D3 (6-3)final
Schaerweijde D8 Fletiomare D4 (2-4)scheduled
IJsseloever D5 USHC D13 (7-4)final
Culemborg D2-O Kampong D23 (4-3)final
ZONDAG 23 APRIL 2023
USHC D13 Leerdam D1 (1-6)final
Fletiomare D4 SCHC D4 (2-3)final
Kromhouters D3 Buitenhout D3 (0-1)final
Voordaan D15 IJsseloever D5 (2-2)final
Kampong D23 Schaerweijde D8 (2-1)final
DINSDAG 2 MEI 2023
Buitenhout D3 Fletiomare D4 (5-0)final
ZONDAG 7 MEI 2023
Kampong D24 Culemborg D2-O (0-6)final
ZONDAG 14 MEI 2023
SCHC D4 IJsseloever D5 (6-3)final
Buitenhout D3 USHC D13 (3-3)scheduled
Leerdam D1 Voordaan D15 (4-0)final
Schaerweijde D8 Kampong D24 (2-3)final
Culemborg D2-O Kromhouters D3 (5-0)final
Fletiomare D4 Kampong D23 (0-10)final
ZONDAG 21 MEI 2023
Kampong D23 SCHC D4 (1-1)final
IJsseloever D5 Leerdam D1 (3-6)final
Voordaan D15 Buitenhout D3 (0-4)scheduled
Kromhouters D3 Schaerweijde D8 (1-1)final
Kampong D24 Fletiomare D4 (5-1)final
USHC D13 Culemborg D2-O (0-5)final
ZONDAG 4 JUNI 2023
Buitenhout D3 IJsseloever D5 (3-6)scheduled
SCHC D4 Leerdam D1 (1-4)final
Schaerweijde D8 USHC D13 (1-1)scheduled
Fletiomare D4 Kromhouters D3 (2-1)final
Kampong D23 Kampong D24 (0-2)final
Culemborg D2-O Voordaan D15 (3-2)final
ZONDAG 11 JUNI 2023
Voordaan D15 Schaerweijde D8 (3-1)final
SCHC D4 Kampong D24 (3-3)final
Leerdam D1 Buitenhout D3 (0-2)scheduled
Kromhouters D3 Kampong D23 (1-4)final
IJsseloever D5 Culemborg D2-O (3-6)final
USHC D13 Fletiomare D4 (5-0)final
ZONDAG 18 JUNI 2023
Kampong D23 USHC D13 (2-0)scheduled
Buitenhout D3 SCHC D4 (5-0)scheduled
Schaerweijde D8 IJsseloever D5 (2-1)final
Culemborg D2-O Leerdam D1 (0-4)final
Fletiomare D4 Voordaan D15 (3-6)final
Kampong D24 Kromhouters D3 (5-1)final