Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg d1.jpg IMG_2420.jpg 1111Rik.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg
 
Nieuwsafbeelding

Voorlopig trainingsschema Jeugd 2020-2021

Het trainingsschema voor de jeugd is in grote lijnen bekend. Verderop in dit artikel vind je de trainingsdagen en tijden per team en categorie. Dit artikel wordt ge-updated wanneer er wijzigingen in trainingstijden en -dagen zijn. Dit trainingsschema start vanaf 31 augustus. Lees hier meer!

Let op: Dit schema is nog niet definitief. Er kunnen zich nog wijzigingen voordoen.
Laatste update: 03-07-2020

We zoeken nog trainers!
Ondanks de vele inspanningen van de Technische Staf zijn wij nog op zoek naar enkele trainers die een team willen begeleiden. Interesse, of wil je meer informatie hierover? 

ABC
MA1
trainer: Steyn Burger, Marieke Blom
training: dinsdag 17:30-19:00 u | woensdag 18:00-19:30 u | 17:00-18:00 u

MA2
trainer: Bas van Wijk
training: maandag 19:30-21:00 u | vrijdag 18:00-19:30 u

MA3
trainer: Ben Perdok
training: donderdag 18:00-19:30 u

MA4
trainer: Age Starink
training: maandag 18:00-19:30 u

MA5
trainer: Reinier van Hoevell, Charles de Vries
training: maandag 18:00-19:30 u

MB1
trainer: Danny Post, Olaf Hoorneman
training: maandag 18:00-19:30 u | woensdag 17:45-19:15 u | vrijdag 18:30-19:30 u

MB2
trainer: Stan Langedijk
training: dinsdag 18:00-19:30 u | donderdag 16:30-18:00 u

MB3
trainer: Stan Langedijk
training: donderdag 18:00-19:30 u
lijntraining: maandag 20:00-21:00 u (veldcoördinator Patrick vd Heijden)

MB4
trainer: Ralph van Eijk, Joris Voest
training: dinsdag 18:00-19:30 u
lijntraining: maandag 20:00-21:00 u (veldcoördinator Patrick vd Heijden)

MB5
trainer: vacature
training: dinsdag 18:00-19:30 u
lijntraining: maandag 20:00-21:00 uur (veldcoördinator Patrick vd Heijden)

MB6
trainer: Age Starink
training: donderdag 18:00-19:30 u
lijntraining: maandag 20:00-21:00 u (veldcoördinator Patrick vd Heijden)

MC1
trainer: Minke Floor, Danny Post
training: maandag 16:30-17:30 u | dinsdag 16:45-18:15 u | donderdag 18:00-19:30 u

MC2
trainer: Sander van Lent, Age Starink
training: maandag 18:00-19:30 u | vrijdag 18:30-20:00 u

MC3
trainer: Stan Langedijk
training: dinsdag 16:30-18:00 u
lijntraining: maandag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Hans Ruiter)

MC4
trainer: Daan de Klerk
training: donderdag 16:30-18:00 u
lijntraining: maandag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Hans Ruiter)

MC5
trainer: Ben Perdok
training: donderdag 16:30-18:00 u
lijntraining: maandag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Hans Ruiter)

MC6
trainer: Meike Dotinga, Hans Ruiter
training: woensdag 16:30-18:00 u
lijntraining: maandag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Hans Ruiter)

JA1
trainer: Mats Tigchelhoff, Erik Versnel, Danny Post
training: maandag 19:30-21:00 u | dinsdag 18:30-19:30 u | donderdag 17:15-18:45 u

JA2
trainer: Hans Ruiter
training: maandag 20:00-21:30 u | woensdag 17:45-19:15 u

JA3
trainer: Sander van Lent
training: maandag 19:30-21:00 u

JA4
trainer: Bas Buurman
training: dinsdag 18:00-19:30 u

JB1
trainer: Evelien Eijsink, Ward Maakal
training: maandag 19:00-20:30 u | dinsdag 17:00-18:00 u | donderdag 17:30-19:00 u

JB2
trainer: Boudewijn Bolt
training: woensdag 18:00-19:30 u | vrijdag 17:00-18:30 u

JB3
trainer: Boudewijn Bolt
training: donderdag 18:00-19:30 u
lijntraining: maandag 19:00-20:00 u (veldcoördinator Hans Ruiter)

JB4
trainer: Hans Ruiter
training: vrijdag 18:30-20:00 u
lijntraining: maandag 19:00-20:00 u (veldcoördinator Hans Ruiter)

JC1
trainer: Patrick van der Heijden, Danny Post
training: maandag 17:30-19:00 u | dinsdag 16:30-17:30 u | donderdag 17:15-18:45 u

JC2
trainer: Thierry Plantenga, Jort Gout
training: maandag 18:00-19:30 u | vrijdag 17:00-18:30 u

JC3
trainer: Boudewijn Bolt
training: donderdag 16:30-18:00 u
lijntraining: maandag 19:00-20:00 u (veldcoördinator Patrick vd Heijden)

JC4
trainer: Age Starink
training: dinsdag 18:00-19:30 u
lijntraining: maandag 19:00-20:00 u (veldcoördinator Patrick vd Heijden)

DEF
MD1
trainer: Julie Hallers, Sanne Hermsen
training: maandag 16:30-18:00 u | woensdag 16:15-17:45 u
(even week-nrs, vrijblijvend "skills training" op vrijdag van 17:00-18:00)

MD2
trainer: Anouk Priest, Jet Rijsdijk
training: maandag 16:30-18:00 u
lijntraining: vrijdag 17:00-18:00 u (veldcoördinator Jacqueline Knottenbelt)

MD3
trainer: Sven van Tellingen
training: woensdag 16:15-17:45 u | vrijdag 16:30-18:00 u

MD4
trainer: Julie van Oirschot, Lize Schoots
training: maandag 16:30-18:00 u
lijntraining: vrijdag 17:00-18:00 u (veldcoördinator Jacqueline Knottenbelt)

MD5
trainer: vacature
training: maandag 16:30-18:00 u
lijntraining: vrijdag 17:00-18:00 u (veldcoördinator Jacqueline Knottenbelt)

MD6
trainer: Tessa Ensing, Lieke Koorengevel
training: maandag 16:30-18:00 u
lijntraining: vrijdag 17:00-18:00 u (veldcoördinator Jacqueline Knottenbelt)

MD7
trainer: Meike Dotinga, Daan Smeltzer
training: maandag 16:30-18:00 u
lijntraining: vrijdag 17:00-18:00 u (veldcoördinator Jacqueline Knottenbelt)

JD1
trainer: Kjell Plantenga, Hidde Plantenga
training: maandag 16:30-18:00 u | woensdag 16:30-18:00 u
(oneven week-nrs, vrijblijvend "skills training" op vrijdag van 17:00-18:00)

JD2
trainer: Marc Grol, Chris Swier
training: woensdag 18:00-19:30 u
lijntraining: vrijdag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Michiel Veldhuijzen)

JD3
trainer: Age Starink
training: dinsdag 16:30-18:00 u | vrijdag 17:00-18:30 u

JD4
trainer: Daan de Klerk, Thijn van der Werf
training: woensdag 18:00-19:30 u
lijntraining: vrijdag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Michiel Veldhuijzen)

JD5
trainer: Luuk de Bruijn, Saem de le Lijs
training: woensdag 18:00-19:30 u
lijntraining: vrijdag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Michiel Veldhuijzen)

JD6
trainer: Pim Bodegraven, Thijmen de Wijs
training: woensdag 18:00-19:30 u
lijntraining: vrijdag 18:00-19:00 u (veldcoördinator Michiel Veldhuijzen)

Lijntrainingen Meisjes 8E-teams
woensdag 17:00-18:00 u | vrijdag 16:00-17:00 u

Lijntrainingen Meisjes 6E-teams
woensdag 16:00-17:00 u | vrijdag 16:00-17:00 u

Lijntraining Meisjes F-teams
woensdag 15:00-16:00 u

Lijntrainingen Jongens 8E-teams
woensdag 17:00-18:00 u | vrijdag 16:00-17:00 u

Lijntrainingen Jongens 6E-teams
woensdag 16:00-17:00 u | vrijdag 16:00-17:00 u

Lijntraining Jongens F-teams
woensdag 15:00-16:00 u

Lijntraining Benjamins
vrijdag 16:00-17:00 u