Trainingen
Je krijgt op vrijdagmiddag van 16.00 uur tot 17.00 uur training van ouders én jeugdtrainers. We leiden de Benjamins op als hockeyers en onze jeugdleden als trainers. De technisch coördinator verzorgt de trainingsmaterialen en het trainingsprogramma.
Wedstrijden
In het voorjaar op zaterdagmiddag organiseren we een interne ‘competitie’, dan kun je vast wennen aan het spelen van wedstrijdjes in drietallen, het spelen van de ‘echte’ competitie voor het jaar erna als je naar de F-jes gaat. Je krijgt zo echt al het ‘Voordaan-gevoel’.
De Benjamins trainen alleen buiten op het veld. In de wintermaanden wordt niet gehockeyd. In die periode organiseren we wel leuke alternatieve activiteiten voor jou.
Aanmelden Benjamins voor seizoen 2023-2024
Ben je erbij en doe je mee? Aanmelden voor de Benjamins kan tot en met 15 maart 2023. Alle aanmeldingen na deze datum komen (mogelijk) op een wachtlijst.
Bij meer aanmeldingen dan we kinderen kunnen plaatsen, wordt er geloot. Dat betekent dat de volgorde van binnenkomst van de aanmelding niet van belang is. We werken met een puntensysteem. Afhankelijk van de hoeveelheid punten, stijg je op wachtlijst. Wil je meer weten over ons aanmeldbeleid, puntensysteem, leeftijden en lidmaatschap? Lees verder op: home/clubinfo/lidmaatschap
Meld je aan via ons digitale inschrijvingsformulier op de homepage: clubinfo/inschrijvingsformulier. We vragen om een kopie van het ID waarop je naam en geboortedatum zichtbaar zijn.
Vragen en contact
Heb je nog vragen over lid worden bij Voordaan als Benjamin? Neem dan contact op met de Benjamin coördinatoren via [email protected]