Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-72.jpg d1.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg clubhuis Voordaan.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg
 
Junioren A
MO18-1 (MA1)
18:00 - 19:30
KG1 - AB
Trainer(s)
Danny Post
Evelien Eijsink
Opmerkingen
MO18-2 (MA2)
19:30 - 21:00
KG4 - AB
Trainer(s)
Joris Voest
Opmerkingen
MO18-3 (MA3)
18:00 - 19:30
KG4 - CD
Trainer(s)
Sanne Hermsen - Verschuren
Opmerkingen
MO18-4 (MA4)
18:00 - 19:30
KG4 - AB
Trainer(s)
Meike Dotinga
Opmerkingen
Junioren B
MO16-1 (MB1)
19:00 - 20:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Erik Verhagen
Opmerkingen
MO16-3 (MB3)
20:00 - 21:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Meike Dotinga
MO16-4 (MB4)
20:00 - 21:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Meike Dotinga
MO16-5 (MB5)
20:00 - 21:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Meike Dotinga
MO16-6 (MB6)
20:00 - 21:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Meike Dotinga
Junioren C
MO14-1 (MC1)
16:30 - 17:30
KG1 - CD
Trainer(s)
Danny Post
Opmerkingen
MO14-3 (MC3)
19:00 - 20:00
KG3
Trainer(s)
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Koen Douwes Dekker
MO14-4 (MC4)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Erik Verhagen
MO14-5 (MC5)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Erik Verhagen
MO14-6 (MC6)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Erik Verhagen
MO14-7 (MC7)
18:00 - 19:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Erik Verhagen
Junioren A
JO18-1 (JA1)
19:30 - 21:00
KG1 - AB
Trainer(s)
Hidde Plantenga
Onno Brasser
Opmerkingen
Junioren B
JO16-1 (JB1)
17:30 - 19:00
KG1 - CD
Trainer(s)
Ole Bruggink
Laurens Kruijf
Opmerkingen
JO16-2 (JB2)
19:30 - 21:00
KG2 - CD
Trainer(s)
Daan de Klerk
Opmerkingen
JO16-3 (JB3)
19:00 - 20:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Koen Douwes Dekker
JO16-4 (JB4)
19:00 - 20:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Koen Douwes Dekker
JO16-5 (JB5)
19:00 - 20:00
KG3
Trainer(s)
Hans Ruiter
Opmerkingen
Veldcoördinatoren: Hans Ruiter en Koen Douwes Dekker
Junioren C
JO14-1 (JC1)
18:00 - 19:30
KG2 - CD
Trainer(s)
Sven van Tellingen
Opmerkingen
JO14-2 (JC2)
18:00 - 19:30
KG2 - AB
Trainer(s)
Nyls Beelen
Opmerkingen