Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg clubhuis Voordaan.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg d1.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 1111Rik.jpg IMG_2420.jpg
 

Organisatie

Bestuur
Pike Fabriek Voorzitter; Tuchtzaken; Sponsoring  mail
Olivier Kerckhoff Penningmeester; Contributiebeheer  mail
Dorrit Peters Secretaris; Ledenadministratie; Vrijwilligers; Communicatie; Medische zaken; Sportiviteit & Respect  mail
Paul Wijfjes Jeugd  mail
Maud van Boven Tophockey  mail
Onno Voorma Senioren; Trimhockey; 7Hockey; Wedstrijdsecretariaat; Arbitrage  mail
Sander Engels Accommodatie & Exploitatie; Zaalhockey  mail
Commissie Duurzaamheid
Commissie Duurzaamheid Contact  mail
Frits van Lingen Voorzitter
Wouter de Wilde de Ligny Commissielid
Rogier Joosten Commissielid
Bastiaan Jaarsma Commissielid
Joost Berendsen Commissielid
Stijn de Graaf Commissielid
Fons Nelen Commissielid
Commissie Positieve Sport Cultuur
Bas Rijsdijk Vertrouwenscontactpersoon  mail
Merle van Selm Vertrouwenscontactpersoon  mail
Hermine Schure Vertrouwenscontactpersoon  mail
Danielle Janssen Commissielid VOG  mail
Carolien Snieders Commissielid  mail
Laura Bosch Commissielid  mail
Paul Wijfjes Commissielid  mail
Merijne Bloem Commissielid  mail
Joshua Broek Commissielid  mail
Lieke Montagne - vd Spek Commissielid  mail
Rogier IJsseldijk Mediator  mail
Justine Beumer Mediator  mail
Commissie Sportiviteit & Tucht
Commissie Sportiviteit & Tucht Contact  mail
Wouter Thalen Commissielid
Esther Verheijen Commissielid
Merel Neijenhuis Commissielid
Commissie Tophockey Voordaan (CTOP)
Maud van Boven Voorzitter, bestuurslid  mail
Wouter Bartels Penningmeester a.i., Contributiebeheer
Karolien Niederer Dames 1-2 Selecties & Technische staf
Phelie Maguire Heren 1-2 Selecties & Technische staf
Michiel van IJzendoorn Heren 1-2 Selecties & Technische staf
Peter Jonker Trainer Coach Heren 1  mail
Bas Bruin Ass. Trainer Coach Heren 1
Michiel Veldhuijzen Trainer Coach Dames 1
Bart van Gaalen Ass. Trainer Coach Dames 1  mail
Saskia van den Hoven-Lagro Manager Dames 1  mail
Michiel van IJzendoorn Trainer Coach Heren 2  mail
Diederik van Duuren Trainer Coach Dames 2  mail
Johan van den Biggelaar Manager Heren 1
Niels Plantenga Manager Heren 1
Communicatie
Bram Hahn Communicatie Algemeen, Nieuwsbrief  mail
Laura Groeneveld Communicatie Jeugd  mail
Claudia Druppers Grafisch ontwerp
Noortje van der Meer Social Media  mail
Ralf Kroon Narrow Casting, Website en LISA beheer
Jeroen Rispens Ondersteuning
Okko van de Berkt Ondersteuning
Financiën
Marianne Bremer Contributiebeheer  mail
Olivier Copijn Kascommissie
Guy Vossen Kascommissie
Gijs Sleijffers Financieringscommissie
Olivier Verburg Financieringscommissie
Jeugd [Mail]
Dagelijks Bestuur Jeugd (Jeugdbeleid) - Mail
Paul Wijfjes Bestuurslid Jeugd  mail
Willemijn van Oort Penningmeester Jeugd
Miriam Copier Jeugdsecretaris  mail
Rosanne Stevens Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Jan Maarten van der Ree Juniorenfunctionaris  mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Laura Groeneveld Communicatie Jeugd  mail
Jongste Jeugd Commissie (Organisatorisch) - Mail
Joyce Snijder Aanmelden Benjamins  mail
Miriam Copier Daantjes  mail
Bas van Donselaar Lijncoördinator Benjamins jongens  mail
Ruud Knieriem Lijncoördinator Benjamins meisjes  mail
Judith Voskamp Lijncoördinator MO8  mail
Sandra Spruijt Lijncoördinator MO9  mail
Sanne Agterberg Lijncoördinator MO10  mail
Marjolein Klaassen - Hulst Lijncoördinator MO12  mail
Lize Ockeloen Lijncoördinator JO8  mail
Marieke Nooij Lijncoördinator JO9  mail
Maaike van der Stok - Gobel Lijncoördinator JO10  mail
Timo Balster Lijncoördinator JO12  mail
Jan Maarten van der Ree Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Junioren Commissie (Organisatorisch) - Mail
Birgit van Benthem Lijncoördinator MO18  mail
Anne Marie Bijl Lijncoördinator MO16  mail
Claudia Albrecht Lijncoördinator MO14  mail
Barbara Hendriksen Lijncoördinator JO18  mail
Barbara Hendriksen Lijncoördinator JO16  mail
Jaap van Weeghel Lijncoördinator JO14  mail
Marloes van 't Kruijs Adviseur Juridische zaken
Technische Staf Voordaan (Hockey) - Mail
Danny Post Hoofd Jeugdopleiding  mail
Eefje Stigter Technisch Manager Bovenbouw
Meike Dotinga Technisch Coördinator Daantjes  mail
Meike Dotinga Technisch Coördinator Benjamins  mail
Erik Verhagen Technisch Coördinator Jongste Jeugd Meisjes  mail
Michiel Veldhuijzen Technisch Coördinator Jongste Jeugd Jongens  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator Junioren  mail
Bart van Gaalen Technisch Coördinator Jeugdkeepers  mail
Hanneke van Maanen Technisch Coördinator Talentontwikkeling Jongste Jeugd  mail
Esther van den Heuvel Technisch Coördinator Talentontwikkeling Jongste Jeugd  mail
Kevin Mossel Technisch Coördinator Talentontwikkeling Junioren  mail
Carien Bardoel Technisch Coördinator Talentontwikkeling Junioren  mail
Kledingcommissie
Kleding Commissie Contact  mail
Mariska Wijma Voordaan tenue
Marjan Luijkx Voordaan tenue
Cyriel de Jonge Ondersteuning
Ledenadministratie [Mail]
Dorrit Peters Secretaris  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Ledenadministratie  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Wachtlijstbeheer Jeugd  mail
Materiaalcommissie
Materiaal Commissie Contact  mail
Cyriel de Jonge Ondersteuning
Eugene de Boer Keepersmateriaal
Robert Barentz Trainingsmateriaal
Reservering velden
Bart Bernink Oefenwedstrijden zaterdag  mail
Ida Saveur Oefenwedstrijden zondag  mail
Hans Ruiter Veldplanning ma t/m vrij  mail
Senioren [Mail]
Skip Franken Bestuurslid Senioren  mail
Joost Huijbregts Trimhockey  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator Senioren  mail
Dames Elftal Commissie - Mail
Dames Elftal Commissie Contact  mail
Leonie Mooyman Dames 10 t/m 16
Romy Tuinhof Dames 30-1 t/m 30-5, DDi
Sabine Geerdes Dames S1 t/m S6
Heren Elftal Commissie - Mail
Heren Elftal Commissie Contact  mail
Bart van Dam Heren 3 t/m 13
Sjoerd van der Wielen Heren 3 t/m 13
Sjoerd van der Wielen Heren 30 1-6
Sjoerd van der Wielen Heren 45 1-3
Bastiaan Jaarsma Heren S 1-5
Sponsoring [Mail]
Onno Voorma Voorzitter, bestuurslid  mail
Paul Beelen Sponsoring
Gijsbert Bary Sponsoring
Stichting Hockey Accommodatie Groenekan (SHAG)
Accommodatie - Exploitatie - Mail
Sander Engels Voorzitter, bestuurslid  mail
Harm Jan Lindaart Penningmeester a.i., Contributiebeheer
Rob van Asperen Secretaris
Auke Bos Onderhoud accommodatie
Marco van der Padt Onderhoud accommodatie
Amir Syed Schoonmaak accommodatie
Sander Engels Huur / reservering velden derden  mail
Chris Meijer Zu Schlochtern Manager Horeca  mail
Jacco van Heeringen Verenigingsmanager  mail
Daan Smeltzer
Evenementencommissie - Mail
Evita Rekkers Voorzitter  mail
Sabine Braam - van Toll Commissielid
Vrijwilligers [Mail]
Reinier Bredenoord Vrijwilligers coördinator  mail
Aafke van Mourik LISA beheer  mail
Hans Boone E-mailaccounts Voordaan  mail
Wedstrijdsecretariaat [Mail]
Onno Voorma Wedstrijdsecretariaat Algemeen bestuurslid  mail
Ida Saveur Wedstrijdsecretariaat Senioren  mail
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Junioren  mail
Onno Voorma Arbitrage Algemeen bestuurslid  mail
Matthijs van Neck Arbitrage  mail
Albert van Pinxteren Arbitrage  mail
Albert van Pinxteren Indeling zaterdagscheidsrechters  mail
Albert van Pinxteren Coördinator begeleiding jeugdscheidsrechters
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd  mail
Tjerk Hobma Scheidsrechtersopleiding en planning
Zaalhockey
Sander Engels Bestuurslid Accommodatie & Exploitatie, Hockey Dome & Horeca
Bart Bernink Zaalwedstrijdsecretaris, Contact KNHB en DWF  mail
Jan Willem Meiburg Algemeen, Zaalplanning, Trainers, Teamaanvragen, Op- en afbouw hal  mail