Wedstrijdschema
Overig
MO10-1 (M8E1) - Shinty MO10-1
08:45 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-2 (M8E2) - Schaerweijde MO10-2
08:30
Uit
MO10-3 (M8E3) - Montfoort MO10-1
09:45
Uit
MO10-4 (M8E4) - Schaerweijde MO10-5
10:05 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO10-5 (M8E5) - HCDoorn MO10-1
08:45
Uit
MO12-1 (MD1) - Maarssen MO12-2
08:45 - KG1
Thuis
Fluiten:Ouders
MO12-2 (MD2) - Hilversum MO12-2
10:20
Uit
MO12-3 (MD3) - Fletiomare MO12-6
10:20 - KG2
Thuis
Fluiten:Paul Schoon en Joost Huijbregts
MO12-4 (MD4) - SCHC MO12-4B
12:45 - KG4
Thuis
Fluiten:Juul de Bruijn en Julia Voest
MO12-5 (MD5) - Spandersbs MO12-4
12:00
Uit
MO12-6 (MD6) - Fletiomare MO12-11
13:30 - KG2
Thuis
Fluiten:Julie Pom Kerckhoff
MO12-7 (MD7) - Phoenix MO12-4A
14:20 - KG4
Thuis
Fluiten:Sten van Nimwegen en Florian van der Ree
MO14-1 (MC1) - Amersfoort MO14-2
10:25 - KG1
Thuis
Fluiten:Bart Bernink en Rinus van Dorresteijn
MO14-2 (MC2) - Hilversum MO14-3
10:45
Uit
MO14-3 (MC3) - UNO MO14-1
16:00
Uit
MO14-4 (MC4) - Soest MO14-3A
12:05
Uit
MO14-5 (MC5) - Zwaluwen MO14-2
12:30
Uit
MO14-6 (MC6) - Nijkerk MO14-2
15:00
Uit
MO14-7 (MC7) - SCHC MO14-5A
14:35 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO16-1 (MB1) - Leonidas MO16-1
12:10 - KG1
Thuis
Fluiten:Hendrik-Jan Kremer en Robert Engel
MO16-2 (MB2) - Houten MO16-2
12:10
Uit
MO16-3 (MB3) - Amersfoort MO16-4
14:15
Uit
MO16-5 (MB5) - Fletiomare MO16-9
16:10 - KG3
Thuis
Fluiten:Ouders
MO16-6 (MB6) - Kampong MO16-7
14:00
Uit
MO18-1 (MA1) - Leonidas MO18-1
14:00 - KG1
Thuis
Fluiten:Tjerk Hobma en Hein Coolen
MO18-2 (MA2) - Fletiomare MO18-4
16:40 - KG2
Thuis
Fluiten:Jaap Couvee en Remco Krul
MO18-3 (MA3) - Naarden MO18-7
17:45
Uit
MO18-4 (MA4) - Culemborg MO18-2
14:25
Uit
MO8-1 (MF1) - Soest MO8-4
09:00
Uit
MO8-2 (MF2) - Maarssen MO8-5
10:00
Uit
MO8-3 (MF3) - Fletiomare MO8-7
08:30
Uit
MO8-4 (MF4) - Phoenix MO8-Wit
10:45
Uit
MO8-5 (MF5) - UNO MO8-3-mix
08:50
Uit
MO8-6 (MF6) - Maarn MO8-1
10:00
Uit
MO9-1 (M6E1) - SCHC MO9-Groen
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-2 (M6E2) - Loenen MO9-2
09:00
Uit
MO9-3 (M6E3) - Fletiomare MO9-8
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-4 (M6E4) - Kampong MO9-6
10:05 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-5 (M6E5) - UNO MO9-1
10:05 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
MO9-6 (M6E6) - HC Geldermalsen MO9-1
10:00
Uit
Overig
JO10-1 (J8E1) - SCHC JO10-Geel
08:45
Uit
JO10-2 (J8E2) - Spandersbs JO10-1
08:45 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO10-3 (J8E3) - HCDoorn JO10-1
10:05 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO10-4 (J8E4) - Soest JO10-2
09:15
Uit
JO12-1 (JD1) - Kampong JO12-1
08:45 - KG2
Thuis
Fluiten:Giljan van Hoeve en Jorn van der Meer
JO12-2 (JD2) - Almeerse JO12-1
11:25 - KG3
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO12-3 (JD3) - IJsseloever JO12-1
10:10
Uit
JO12-4 (JD4) - SCHC JO12-4A
13:00 - KG3
Thuis
Fluiten:Nout van der Kruit en Tobias Nugteren
JO12-5 (JD5) - Zeewolde JO12-1(9)-mix
11:00
Uit
JO12-6 (JD6) - Rijnvliet JO12-2
11:10 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO14-1 (JC1) - Schaerweijde JO14-2
12:10
Uit
JO14-2 (JC2) - IJsseloever JO14-1
11:55 - KG2
Thuis
Fluiten:Ouders
JO14-3 (JC3) - MHC Vianen JO14-1
15:05 - KG2
Thuis
Fluiten:Filip van der Groen en Naut Beumers
JO14-4 (JC4) - Schaerweijde JO14-4B
11:45
Uit
JO14-5 (JC5) - Amersfoort JO14-3
17:30 - KG4
Thuis
Fluiten:Meisjes Onder 18-1
JO16-1 (JB1) - HC Zwolle JO16-1
12:10
Uit
JO16-2 (JB2) - Woerden JO16-1
15:40 - KG1
Thuis
Fluiten:Els Coyajee - Geselschap
JO16-3 (JB3) - Houten JO16-4
14:00
Uit
JO16-4 (JB4) - Naarden JO16-5
15:55 - KG4
Thuis
Fluiten:Ouders
JO16-5 (JB5) - Kampong JO16-5
14:40
Uit
JO18-1 (JA1) - hdm JO18-1
13:45
Uit
JO18-2 (JA2) - Gooische JO18-4
17:20 - KG1
Thuis
Fluiten:Tjerk Hobma
JO8-1 (JF1) - Kromme Rijn JO8-1
09:00 - KG6
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO8-2 (JF2) - Houten JO8-1
09:00 - KG5
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO8-3 (JF3) - SCHC JO8-Geel
09:50 - KG6
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-1 (J6E1) - Fletiomare JO9-5
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-2 (J6E2) - Schaerweijde JO9-4
09:40
Uit
JO9-3 (J6E3) - Hilversum JO9-Navy
10:05 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-4 (J6E4) - Shinty JO9-1
08:30
Uit
JO9-5 (J6E5) - Maarssen JO9-1
10:05 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-6 (J6E6) - Rijnvliet JO9-1
09:00 - KG4
Thuis
Nog geen scheids. ingepland
JO9-7 (J6E7) - Laren JO9-ORANJE
09:30
Uit
Agenda
Hoofdsponsor
Sponsoren
Hockey.nl