Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
150514 H1-SCHC-13.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg clubhuis Voordaan.jpg 1111Rik.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg IMG_2420.jpg d1.jpg
 

Organisatie

Bestuur
Gijs Sleijffers Voorzitter  mail
Frits van Lingen Vice-Voorzitter  mail
Olivier Verburg Penningmeester; Contributiebeheer  mail
Dorrit Peters Secretaris; Ledenadministratie, Vrijwilliger, Communicatie, Medische zaken, Sportiviteit & Respect  mail
Pike Fabriek Jeugd  mail
Eveline Hadewegg Scheffer Tophockey  mail
Frits van Lingen Senioren, Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage, Zaalhockey en Trimhockey  mail
Sander Engels Accommodatie & Exploitatie  mail
Commissie Sportiviteit & Tucht
Dagmar Schuppert Commissielid  mail
Kees Geervliet Commissielid  mail
Femke Osinga Commissielid  mail
Michiel van Geel Commissielid  mail
Commissie Tophockey Voordaan (CTOP)
Eveline Hadewegg Scheffer Voorzitter, bestuurslid  mail
Tanja Braun PR, Branding, Perscontact & Communicatie  mail
Maud van Boven Dames 1-2 Selecties & Technische staf
Phelie Maguire Heren 1-2 Selecties & Technische staf
Michiel van IJzendoorn Heren 1-2 Selecties & Technische staf  mail
Peter Jonker Trainer Coach Heren 1  mail
Pieter Woudenberg Ass. Trainer Coach Heren 1
Jan Eshuis Ass. Trainer Coach Heren 1
Angelien Hessel Manager Heren 1  mail
Michiel Veldhuijzen Trainer Coach Dames 1
Johan van den Biggelaar Trainer Coach Heren 2  mail
Diederik van Duuren Trainer Coach Dames 2  mail
Gijs Wessels Ass. Trainer Dames 2
Commissie Veilig Vertrouwd Voordaan
Cécile Veldman Commissielid  mail
Niels Oepkes Commissielid  mail
Bas Rijsdijk Vertrouwenspersoon  mail
Marianne van Etten Vertrouwenspersoon  mail
Communicatie
Bram Hahn Communicatie Algemeen  mail
Tanja Braun Communicatie Jeugd  mail
Tanja Braun Communicatie en perscontact Tophockey  mail
Bram Hahn Redactie Nieuwsbrief  mail
Claudia Druppers Grafisch ontwerp
Annette van Herk Grafisch ontwerp
Ralf Kroon Narrow Casting, Website en LISA beheer
Financiën
Marloes Hoyer Contributiebeheer  mail
Maarten de Ruijter Kascommissie
Iskander Wapenaar Kascommissie
Jeugd [Mail]
Dagelijks Bestuur Jeugd (Jeugdbeleid) - Mail
Pike Fabriek Bestuurslid Jeugd  mail
Arno Gerritsen Penningmeester Jeugd
Wendelien de Levita Jeugdsecretaris  mail
Kees van de Reepe Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Pauline Hormann Juniorenfunctionaris  mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Jongste Jeugd Commissie (Organisatorisch) - Mail
Cathelijne van Galen Aanmelden Benjamins  mail
Maaike Gobel Benjamins lijncoördinator  mail
Hanke Jongebreur Benjamins lijncoördinator  mail
Jan Maarten van der Ree F lijncoördinator jongens  mail
Marjolein Klaassen - Hulst F lijncoördinator meisjes  mail
Sabine Geerdes 6E lijncoördinator meisjes  mail
Marieke Verkade - Palmboom 6E lijncoördinator jongens  mail
Marjolein van der Stok 8E lijncoördinator meisjes  mail
Esther de Koning 8E lijncoördinator jongens  mail
Esther van den Heuvel D lijncoördinator jongens  mail
Moniek Grunder - Leeftink D lijncoördinator meisjes  mail
Kees van de Reepe Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Junioren Commissie (Organisatorisch) - Mail
Caroline Broeijer A lijncoördinator meisjes  mail
Birgit van Benthem B lijncoördinator meisjes  mail
Miriam Copier C lijncoördinator meisjes  mail
Jeroen Plantenga A lijncoördinator jongens  mail
Nico Smeekes B lijncoördinator jongens  mail
Manon van Lelieveld C lijncoördinator jongens  mail
Pauline Hormann Juniorenfunctionaris  mail
Marloes van 't Kruijs Adviseur Juridische zaken
Technische Staf Voordaan (Hockey) - Mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator ABC-Senioren  mail
Jacqueline Knottenbelt Technisch Coördinator Meisjes DEF  mail
Michiel Veldhuijzen Technisch Coördinator Jongens DEF  mail
Robert Engel Technisch Coördinator Jeugdkeepers  mail
Kevin Mossel Technisch Coördinator Talentontwikkeling Jeugdkeepers en Scouting  mail
David Kemps Technisch Coordinator Talentontwikkeling Meisjes ABC  mail
Hanke Jongebreur Technisch Coordinator Talentontwikkeling DEF  mail
Skip (Robert) Franken Technisch Coordinator Talentontwikkeling Jongens ABC  mail
Steyn Burger Veldplanning jeugd  mail
Kledingcommissie
Judith Olde Rikkert Voordaan tenue  mail
Merijne Bloem Voordaan tenue  mail
Iris van der Velden Voordaan tenue  mail
Cyriel de Jonge Ondersteuning
Ledenadministratie [Mail]
Mechthild Brantjes-Verhaag Ledenadministratie  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Wachtlijstbeheer Jeugd  mail
Materiaalcommissie
Wouter van den Berg Keepersmateriaal  mail
Benno Waterman Trainingsmateriaal  mail
Diederik Berend Lockerbeheer
Cyriel de Jonge Ondersteuning
Reservering velden
Bart Bernink Oefenwedstrijden zaterdag  mail
Ida Saveur Oefenwedstrijden zondag  mail
Ida Saveur Oefenwedstrijden door de week  mail
Senioren [Mail]
Frits van Lingen Bestuurslid Senioren  mail
Joost Huijbregts Trimhockey  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator ABC-Senioren  mail
Dames Elftal Commissie - Mail
Dagmar Schuppert Dames 3 t/m 8
Daantje Warmenhoven Dames 9 t/m 16 en DJ1 / DJ2
Ida Saveur Dames Vet
Sanne Hermsen - Verschuren Hockey 7 Dames
Heren Elftal Commissie - Mail
Sjoerd van der Wielen Heren 3 t/m 14
Bart van Dam Heren 3 t/m 14
Skip (Robert) Franken Heren Vet
Bastiaan Jaarsma Hockey 7 Heren
Sponsoring [Mail]
Paul Vemer Businessclub & Vrienden van Voordaan
Gertjan Boer Sponsoring
Marlies Tousain Sponsoring
Onno Voorma Sponsoring
Martijn Scheijde Sponsoring
Caroline Scherpenhuijsen Sponsoring
Wouter Ensing Sponsoring
Feike van der Werf Businessclub & Vrienden van Voordaan
Stichting Hockey Accommodatie Groenekan (SHAG)
Accommodatie - Exploitatie - Mail
Sander Engels Voorzitter, bestuurslid  mail
Arthur Arbouw Penningmeester
Rob van Asperen Secretaris
Auke Bos Onderhoud accommodatie
Marco van der Padt Onderhoud accommodatie
Azmeer Syed Schoonmaak accommodatie
Sander Engels Huur / reservering velden derden  mail
Inez Ruiter Clubhuiscommissie
Chris Meijer Zu Schlochtern Manager Horeca  mail
Jan Braam Horeca Advies Commissie
Janneke Bavelaar Horeca Advies Commissie
Evenementencommissie - Mail
Lauren Algra Commissielid
Marieke Schoon - van der Loop Commissielid
Judith Sasburg Commissielid
Vrijwilligers [Mail]
Aafke van Mourik Vrijwilligers coördinator  mail
Aafke van Mourik LISA beheer en Mailaccounts  mail
Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage [Mail]
Frits van Lingen Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage  mail
Ida Saveur Wedstrijdsecretariaat Senioren  mail
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Junioren  mail
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd  mail
Matthijs van Neck Arbitrage  mail
Bauke Faber Arbitrage  mail
Marieke van den Toorn Arbitrage YUP  mail
Bauke Faber Indeling zaterdagscheidsrechters  mail
Tjerk Hobma Scheidsrechtersopleiding en planning  mail
Mark Loderichs Docent opleiding CS+ scheidsrechters  mail
Albert van Pinxteren Coördinator begeleiding jeugdscheidsrechters
Zaalhockey
Pike Fabriek Jeugdfunctionaris, bestuurslid  mail
Frits van Lingen Seniorenfunctionaris, bestuurslid
Bart Bernink Algemeen  mail
Petra Askes Jeugd  mail
Sander Engels Voordaan Hockey Dome  mail