Tophockey
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
clubhuis Voordaan.jpg IMG_2420.jpg 150514 H1-SCHC-13.jpg 1111Rik.jpg 150514 H1-SCHC-72.jpg 11221816_855319214547600_3620736972680461746_o.jpg d1.jpg
 

Organisatie

Bestuur
Pike Fabriek Voorzitter  mail
Frits van Lingen Vice-Voorzitter, Wedstrijdzaken, Zaalhockey, Tucht  mail
Olivier Verburg Penningmeester; Contributiebeheer  mail
Dorrit Peters Secretaris; Ledenadministratie, Vrijwilligers, Communicatie, Medische zaken, Sportiviteit & Respect  mail
Michiel van Geel Jeugd  mail
Maud van Boven Tophockey  mail
Skip Franken Senioren, Trimhockey, 7Hockey  mail
Sander Engels Accommodatie & Exploitatie  mail
Onno Voorma Sponsoring  mail
Commissie Sportiviteit & Tucht
Dagmar Schuppert Commissielid  mail
Kees Geervliet Commissielid  mail
Femke Osinga Commissielid  mail
Wouter Thalen Commissielid  mail
Commissie Tophockey Voordaan (CTOP)
Maud van Boven Voorzitter, bestuurslid  mail
Wouter Bartels Penningmeester
Karolien Niederer Dames 1-2 Selecties & Technische staf
Phelie Maguire Heren 1-2 Selecties & Technische staf
Michiel van IJzendoorn Heren 1-2 Selecties & Technische staf  mail
Peter Jonker Trainer Coach Heren 1  mail
Bas Bruin Ass. Trainer Coach Heren 1
Angelien Hessel Manager Heren 1  mail
Michiel Veldhuijzen Trainer Coach Dames 1
Bart van Gaalen Ass. Trainer Coach Dames 1  mail
Saskia van den Hoven-Lagro Manager Dames 1  mail
Michiel van IJzendoorn Trainer Coach Heren 2  mail
Diederik van Duuren Trainer Coach Dames 2  mail
Danny Post Ass. Trainer Dames 1
Commissie Veilig Vertrouwd Voordaan
Danielle Janssen Commissielid VOG  mail
Bas Rijsdijk Vertrouwenspersoon  mail
Marianne van Etten Vertrouwenspersoon  mail
Communicatie
Bram Hahn Communicatie Algemeen, Nieuwsbrief  mail
Claudia Druppers Grafisch ontwerp
Ralf Kroon Narrow Casting, Website en LISA beheer
Noortje van der Meer Social Media  mail
Financiën
Marloes Brans Contributiebeheer  mail
Maarten de Ruijter Kascommissie
Iskander Wapenaar Kascommissie
Jeugd [Mail]
Dagelijks Bestuur Jeugd (Jeugdbeleid) - Mail
Michiel van Geel Bestuurslid Jeugd  mail
Arno Gerritsen Penningmeester Jeugd
Wendelien de Levita Jeugdsecretaris  mail
Jan Maarten van der Ree Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Willemijn van Oort Juniorenfunctionaris  mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Jongste Jeugd Commissie (Organisatorisch) - Mail
Cathelijne van Galen Aanmelden Benjamins  mail
Hanke Jongebreur Benjamins lijncoördinator  mail
Maaike Gobel F lijncoördinator jongens  mail
Sanne Groenink - Agterberg F lijncoördinator meisjes  mail
Marjolein Klaassen - Hulst 6E lijncoördinator meisjes  mail
Timo Balster 6E lijncoördinator jongens  mail
Sabine Geerdes 8E lijncoördinator meisjes  mail
Marieke Verkade - Palmboom 8E lijncoördinator jongens  mail
Esther de Koning D lijncoördinator jongens  mail
Moniek Grunder - Leeftink D lijncoördinator meisjes  mail
Jan Maarten van der Ree Jongste Jeugdfunctionaris  mail
Junioren Commissie (Organisatorisch) - Mail
Caroline Broeijer A lijncoördinator meisjes  mail
Birgit van Benthem B lijncoördinator meisjes  mail
Miriam Copier C lijncoördinator meisjes  mail
Jeroen Plantenga A lijncoördinator jongens  mail
Nico Smeekes B lijncoördinator jongens  mail
Manon van Lelieveld C lijncoördinator jongens  mail
Willemijn van Oort Juniorenfunctionaris  mail
Marloes van 't Kruijs Adviseur Juridische zaken
Technische Staf Voordaan (Hockey) - Mail
Danny Post Technisch Manager Jeugd  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator ABC-Senioren  mail
Jacqueline Knottenbelt Technisch Coördinator Meisjes DEF  mail
Michiel Veldhuijzen Technisch Coördinator Jongens DEF  mail
Bart van Gaalen Technisch Coördinator Jeugdkeepers  mail
Kevin Mossel Technisch Coördinator Talentontwikkeling Jongens DEF, Jeugdkeepers en Scouting  mail
Esther van den Heuvel Technisch Coordinator Talentontwikkeling Meisjes DEF  mail
Hanke Jongebreur Technisch Coordinator Talentontwikkeling Jongens ABC  mail
David Kemps Technisch Coordinator Talentontwikkeling Meisjes ABC  mail
Kledingcommissie
Judith Olde Rikkert Voordaan tenue  mail
Merijne Bloem Voordaan tenue  mail
Iris van der Velden Voordaan tenue  mail
Cyriel de Jonge Ondersteuning
Ledenadministratie [Mail]
Dorrit Peters Secretaris  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Ledenadministratie  mail
Mechthild Brantjes-Verhaag Wachtlijstbeheer Jeugd  mail
Materiaalcommissie
Nina de Jong Keepersmateriaal  mail
Maarten de Jonge Keepersmateriaal
Yvette Kroet Keepersmateriaal
Robert Barentz Trainingsmateriaal  mail
Elke Saat Lockerbeheer
Cyriel de Jonge Ondersteuning
Reservering velden
Bart Bernink Oefenwedstrijden zaterdag  mail
Ida Saveur Oefenwedstrijden zondag  mail
Hans Ruiter Velden door de week tot 19.30 uur  mail
Ida Saveur Velden door de week vanaf 19.30 uur  mail
Senioren [Mail]
Skip Franken Bestuurslid Senioren  mail
Joost Huijbregts Trimhockey  mail
Hans Ruiter Technisch Coördinator ABC-Senioren  mail
Dames Elftal Commissie - Mail
Dagmar Schuppert Dames 3 t/m 8, DJ1- DJ2
Daantje Warmenhoven Dames 9 t/m 16
Ida Saveur Dames Vet
Sabine Geerdes Hockey 7 Dames
Heren Elftal Commissie - Mail
Bart van Dam Heren 3 t/m 14
Sjoerd van der Wielen Heren 3 t/m 14
Bastiaan Jaarsma Hockey 7 Heren
Skip Franken Heren Vet
Sponsoring [Mail]
Onno Voorma Voorzitter, bestuurslid  mail
Marlies Tousain Sponsoring
Wouter Ensing Sponsoring
Martijn Scheijde Sponsoring
Caroline Scherpenhuijsen Sponsoring Club van 100
Thijs van Grieken Sponsoring Events
Gertjan Boer Sponsoring Kleding
Gijsbert Bary Sponsoring  mail
Stichting Hockey Accommodatie Groenekan (SHAG)
Accommodatie - Exploitatie - Mail
Sander Engels Voorzitter, bestuurslid  mail
Arthur Arbouw Penningmeester
Rob van Asperen Secretaris
Auke Bos Onderhoud accommodatie
Marco van der Padt Onderhoud accommodatie
Amir Syed Schoonmaak accommodatie
Sander Engels Huur / reservering velden derden  mail
Inez Ruiter Clubhuiscommissie
Chris Meijer Zu Schlochtern Manager Horeca  mail
Jan Braam Horeca Advies Commissie
Janneke Bavelaar Horeca Advies Commissie
Evenementencommissie - Mail
Bela Verpalen Voorzitter  mail
Matthijs Laks Commissielid
Iris van den Berkhof Commissielid
Carien Bardoel Commissielid
Colette van Zanten Commissielid
Niels Klarenbeek Commissielid
Aliki Mennega Commissielid
Vrijwilligers [Mail]
Aafke van Mourik Vrijwilligers coördinator  mail
Aafke van Mourik LISA beheer en Mailaccounts  mail
Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage [Mail]
Frits van Lingen Wedstrijdsecretariaat & Arbitrage  mail
Ida Saveur Wedstrijdsecretariaat Senioren  mail
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Junioren  mail
Matthijs van Neck Arbitrage  mail
Bauke Faber Arbitrage  mail
Marieke van den Toorn Arbitrage YUP  mail
Bauke Faber Indeling zaterdagscheidsrechters  mail
Tjerk Hobma Scheidsrechtersopleiding en planning  mail
Mark Loderichs Docent opleiding CS+ scheidsrechters
Albert van Pinxteren Coördinator begeleiding jeugdscheidsrechters
Bart Bernink Wedstrijdsecretariaat Jongste Jeugd  mail
Zaalhockey
Frits van Lingen Seniorenfunctionaris, bestuurslid
Bart Bernink Algemeen  mail
Jan Willem Meiburg Jeugd  mail
Sander Engels Voordaan Hockey Dome  mail